fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Audentese spordigümnaasiumi õpilaste podcast „Audecast”

Audecast on Audentese spordigümnaasiumi õpilaste poolt algatatud podcastide sari, kus tutvustatakse spordigümnaasiumiga seotud inimesi. Intervjuud on meeleolukad ning täis uusi ja põnevaid fakte meie endi inimeste kohta. Saate külalistega räägitakse õpilaste jaoks põnevatel teemadel ning kindlasti esitatakse ka kuulajate küsimusi. Saadet juhivad 11.c klassi õpilane Rhet Daniel Punt ja 12.c klassi õpilane Kent Benström.

Saatejuhid enda kohta:
Rhet: „Olen Audentese spordigümnaasiumi 11. klassi õpilane. Olen 5. klassist alates tegelenud kergejõustikuga, täpsemalt heidetega. Mul on väga hea meel, et saan kuulajatele pakkuda midagi sellist nagu podcast. Olen alati öelnud, et show-business on minu eriala ja sellepärast tahangi kuulajatele midagi erilist tuua.”
Kent: „Olen Audentese spordigümnaasiumi abiturient ehk siis maakeeli hakkan see aasta gümnaasiumi lõpetama. Spordialaks on mul käsipall, mida olen mänginud 8 aastat. Podcasti tegemise vastu tekkis huvi juba möödunud aastal, aga reaalsuseks tegime selle idee alles käesoleval õppeaastal. Podcasti teen täiesti vabast tahtest ja enda isiklikust huvist erinevate inimeste ja suhtlemise vastu.”

Head kuulamist!

Jalus