fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.
Otsi
 

Audentese spordigümnaasiumi õpilaste podcast „Audecast”

Audecast on Audentese spordigümnaasiumi õpilaste poolt algatatud podcastide sari, kus tutvustatakse spordigümnaasiumiga seotud inimesi. Intervjuud on meeleolukad ning täis uusi ja põnevaid fakte meie endi inimeste kohta. Saate külalistega räägitakse õpilaste jaoks põnevatel teemadel ning kindlasti esitatakse ka kuulajate küsimusi. Saadet juhivad 12.c klassi õpilane Rhet Daniel Punt ja spordigümnaasiumi vilistlane Kent Benström. Uuest õppeaastast on saatejuhtidega liitunud 11.c klassi õpilane Karlotta Kattai ja 12.c klassi õpilane Sonja Siimson.

Saatejuhid enda kohta:
Rhet: „Olen Audentese spordigümnaasiumi 12. klassi õpilane. Olen 5. klassist alates tegelenud kergejõustikuga, täpsemalt heidetega. Mul on väga hea meel, et saan kuulajatele pakkuda midagi sellist nagu podcast. Olen alati öelnud, et show-business on minu eriala ja sellepärast tahangi kuulajatele midagi erilist tuua.”
Kent: „Olen Audentese spordigümnaasiumi vilistlane ja hetkel õpin baltikumi parimas filmikoolis (Baltic Film, Media and Arts School – BFM) filmikunsti eriala helirežii õppesuunal. Spordialaks on mul käsipall, mida olen mänginud 8 aastat. Podcasti tegemise vastu tekkis huvi juba möödunud aastal, aga reaalsuseks tegime selle idee alles käesoleval õppeaastal. Podcasti teen täiesti vabast tahtest ja enda isiklikust huvist erinevate inimeste ja suhtlemise vastu.”
Karlotta: „Olen Audentese spordigümnaasiumi 11. klassi õpilane. Mängin ma võrkpalli ja muusikakoolist on ka kätte saadud klaverieriala paberid. Mulle meeldib tegeleda asjadega, mis on minu comfort zone’st väljas. Sellepärast ka otsustasin Audecasti tegema hakata. Seltskond on mõnus ja nii siit tulebki head kraami.”
Sonja: „Olen Audentese spordigümnaasiumi abiturient. Õpin võrkpalli erialal ning podcastindus oli minu jaoks esmakordne iseenda proovilepanek, mis tundus huvitav ning teistsugune. Tundus hea mõte end oma viimasel aastal mugavustsoonist välja tirida. Olen alati nautinud inimestega suhtlemist ning millegi sellise, nagu podcast, tegemist. Ootan huviga, mida uus aasta tuua võib.”

Head kuulamist!

Jalus