fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Õpilaste tagasiside

Karlis Jusupov
e-gümnaasiumi õpilane

E-gümnaasium on arendanud mu võimet õppida iseseisvalt ja seega loonud tulevaseks eluks parema aluse, kui oleks seda teinud päevaõpe. Kui tavakoolis antakse teadmisi edasi kõigile õpilastele samamoodi, hoides neid koos üle poole päevast, siis e-õppes leiab igaüks endale sobilikud õpimeetodid ja -aja ning saab rohkem tähelepanu pöörata enda lemmikteemadele.

Daisy Leming
e-gümnaasiumi õpilane

Kuna elan Soomes, oli e-gümnaasium minu jaoks kõige õigem valik. See laseb mul töötada ja elada välismaal, ilma et ma peaks iga nädal Eestis käima. Mul oli võimalik juba saadud hinded kutsekoolist üle tuua, tänu sellele ei pidanud ma e-gümnaasiumis uuesti otsast alustama.

Raili Valk
e-gümnaasiumi õpilane

E-gümnaasium on pere- ja tööinimesele üks hea võimalus jätkata kooliteed sealt, kus see kunagi pooleli jäi. Selleks pole ealeski hilja. Tunnen, kuidas mu enesehinnang siin tõuseb, kuidas ma muutun julgemaks ning kuidas siinsed õpetajad ja õppenõustajad mind toetavad ning mõistavad.

Jalus