fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Lastevanemate tagasiside

Katrin Tiivel
7-aastase Toomas Markuse ema

Audentese lastekoolis on lapsel turvaline ja huvitav uut kogeda ja õppida – seda isegi distantsõppe tingimustes. Töölehed ja loovad ülesanded, mille ettevalmistamisel on õpetaja palju vaeva näinud, panevad ennastki tahtma tagasi koolipinki.
Lapsevanemana viin pere pesamuna suurde koolimajja hea ja kerge südamega, sest maja polegi nii suur ning laps on hooliva käe ja pilgu all. 10-pallisel soovitusskaalal on meie soovitus siiski 11.

Elina Karlson
6-aastase Cassandra ema

Hoolimata praegusest eriolukorrast saab laps video vahendusel väga arendava ja kaasahaarava õppematerjali. Nii ei kao õpetaja ja lapse vahel side. Oleme väga õnnelikud, et valisime Audentese lastekooli, kes hoolib laste arengust.

Kristiina Hiie
6-aastase Liis Mirelli ema

Audentese lastekool on meile olulise tähtsusega: pere mõlemad lapsed on õppinud õpetaja Eliisi juures (alates 4-aastaste rühmast). See aeg on olnud erakordselt ilus ja arendav tänu õpetaja Eliisi südamlikkusele, sõbralikkusele ja lapsekesksusele. Meile on hästi sobinud ka lastekooli korralduslik pool. Jätkamine Audentese erakoolis on kindel valik.

Merilin Metsalu
4-aastase Adami ema

Meie pere mõlemad poisid on Audentese lastekoolis õppinud ning oleme kõik väga rahul – nii suured kui ka väikesed.
Adam on selle kooli üle väga õnnelik ning teatab alati kõigile, et tema käib lastekoolis ja talle väga meeldib seal. Rõõm on vaadata, kuidas ta igal esmaspäeva hommikul, suu kõrvuni, koolimajja siseneb ning sama rõõmsalt pärast koolimajast väljub.

Aire Aakre
7-aastase Ralfi ema

Hindan kõrgelt eelkooli turvalist ja mõnusat keskkonda: laps saab oma esimese koolikogemuse vilunud õpetaja juhendamisel, õppematerjalid on hästi ette valmistatud ja mängulised.
Õppetööd ja last puudutav info saabub alati õigel ajal ning kool on olnud igati abiks vanemale lapse koolitee sujuval korraldamisel.

Triin Sarapuu
7-aastase Marii ema

Oleme lastekooliga väga rahul. Siinsed õpetajad on tõeliselt armsad ja toredad ning inspireerivad lapsi uusi teadmisi omandama. Meeldib ka suhtumine, et iga laps on erinev ja seega tuleb õpetamist varieerida.

Marina Mamutova
5-aastase Milana ema

Audentese kooli õpetajad hoolivad, märkavad ja annavad tagasisidet. Kooli jagatav info on selgelt mõistetav ja põhjalik.
Õppematerjalid ja tunnid arendavad last märgatavalt. Laps ootab koolitunde ning on nende suhtes alati positiivselt meelestatud.

Merilin Kask
5-aastase Merlia Gabrielle ema

Mul on hea meel, et otsustasin Audentese kasuks. Näen, et siin koheldakse lapsi väärikalt ja inimlikult ning innustatakse neid olema nemad ise. Ei eksisteeri mahategemist ega halvustamist. Olen ise kokku puutunud koolikiusamisega, seega praegu hindan Audentest väga kõrgelt. Aitäh heade õpetajate ja õiglase kohtlemise eest!

Marja-Liisa Soone
4-aastase Georgi ja 7-aastase Hermani ema

Audentese koolipere ongi pere. Siia on hea tulla ja turvaline last jätta. Õpetajad märkavad last ja tegelevad tema omapäradega: aitavad nõrkustest üle ning arendavad tugevusi. Vanemal on koolipäevast ja tegevustest pidev ülevaade. Ka keeruline distantsõppeaeg on lahendatud väga mugavalt ja mõistlikult.

Reelia Jürissaar
3-aastase Gren Lennarti ema

Oleme oma valikuga väga rahul. Audentese lastekoolis on käinud meie pere mõlemad lapsed (Gren Lennart on noorem). Mõlema lapse puhul oleme tajunud sooja, professionaalset ja sõbralikku õpikeskkonda. Õpetajad on koostöövalmis ja annavad pärast igat tundi konstruktiivset tagasisidet. Lapsed on alati hea meelega kooli läinud.
Kindlasti jätkame oma teekonda Audentese lastekoolis kuni algkoolini. Aitäh Teile kõigile!

Maie Sirel
7-aastase Roberti ema

Meie lapsele on aasta Audentese eelkoolis olnud väga oluline etapp, et valmistuda kooliteeks, harjuda koolirütmiga ja harjutada lugemist.
Roberti õpetaja Kersti on tõeliselt tore õpetaja, keda lapsed väga armastavad. Ka distantsõppe ajal ootas meie poeg huviga iganädalasi õpetaja videopöördumisi, mis innustasid teda kodus kooliülesandeid lahendama.

Merilin Kask
5-aastase Merlia Gabrielle ema

Olen Audentese lastekooliga väga rahul. Kuni piiranguteni nägin iga laupäev, kui väga Merliale meeldis koolis käia. Peale tunde jutustas ta koolipäevast väga rõõmsalt.
Kogu suhtlus õpetaja Eeviga on suurepärane: ta on rahulik ja tasakaalukas. Kogu e-õpe on läinud sujuvalt. Materjalid on arusaadavad ja laps teab juba ka ise, kuidas töölehti täita. Merliale pakuvad töölehed ka piisavalt huvi.

Jalus