fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Õpilaste tagasiside

Christine Rõõm
e-gümnaasiumi õpilane

Olen üldiselt kohusetundlik inimene, kuid oli aegu, kus ma ei tahtnud raskemaid asju ära teha ja nihutasin neid aina edasi. Suurimaks toeks enda kättevõtmisel olid õpetajad ja vanemad. Suhtlus on oluline, ei tasu üksi oma murede otsa jääda: Audentese e-gümnaasiumis (erinevalt teistest täiskasvanute gümnaasiumitest) on olemas eraldi tugimeeskond, kes on valmis õppurit alati aitama.

Maie Pavljuk
e-gümnaasiumi õpilane

Soovitan kasutada kõiki e-gümnaasiumi võimalusi ja suhtuda õppimisse täie tõsidusega. Kindlasti ei tohi raskuste korral alla anda, vaid tasub otsida tuge ja leida motivatsiooni, pingutada pisutki rohkem. Julgustan proovima erinevaid õppemeetodeid, et leida sobivaim. Samuti tasuks olla enda vastu aus ja valida õppimiseks just endale sobiv tempo.

Karlis Jusupov
e-gümnaasiumi õpilane

E-gümnaasium on arendanud mu võimet õppida iseseisvalt ja seega loonud tulevaseks eluks parema aluse, kui oleks seda teinud päevaõpe. Kui tavakoolis antakse teadmisi edasi kõigile õpilastele samamoodi, hoides neid koos üle poole päevast, siis e-õppes leiab igaüks endale sobilikud õpimeetodid ja -aja ning saab rohkem tähelepanu pöörata enda lemmikteemadele.

Daisy Leming
e-gümnaasiumi õpilane

Kuna elan Soomes, oli e-gümnaasium minu jaoks kõige õigem valik. See laseb mul töötada ja elada välismaal, ilma et ma peaks iga nädal Eestis käima. Mul oli võimalik juba saadud hinded kutsekoolist üle tuua, tänu sellele ei pidanud ma e-gümnaasiumis uuesti otsast alustama.

Raili Valk
e-gümnaasiumi õpilane

E-gümnaasium on pere- ja tööinimesele üks hea võimalus jätkata kooliteed sealt, kus see kunagi pooleli jäi. Selleks pole ealeski hilja. Tunnen, kuidas mu enesehinnang siin tõuseb, kuidas ma muutun julgemaks ning kuidas siinsed õpetajad ja õppenõustajad mind toetavad ning mõistavad.

Jalus