fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

E-gümnaasiumi õppemaks

E-gümnaasiumis õppimine on tasuline. Aastase õppemaksu suurus oleneb sellest, kas õppijal on vaja läbida kogu klassi materjal või on võimalik midagi varasemast üle kanda (positiivsed kursuste hinded ja aastahinded). Õppida saab ka osalise koormusega, sel juhul on õppemaks ühe õppeaasta kohta väiksem.

Õppemaks 2022/2023. õppeaastal

Üks e-õppe kursus *68 €

Alus: Audentese Koolide SA juhatuse otsus 22.03.2021 nr 13 p 2 ja 3.

*Kui õpilase rahvastikuregistrijärgse elukoha omavalitsus maksab Audentese erakoolile õpilase eest lisatoetust, siis konkreetse õpilase õppemaks väheneb vastavalt kursuste arvule. Kui õppeaasta keskel otsustab kohalik omavalitsus lisatoetuse summat või põhimõtteid muuta, siis kajastub ka see muudatus õppemaksus.

Kursuste arv Tagasiarvestuse osakaal KOV toetusest
20 kursust ja rohkem (täiskoormusega õpilane) 100%
15–20 kursust 75%
10–14 kursust 50%
1–9 kursust 25%

Vaatan kohalike omavalitsuste otsuseid täiendava lisatoetuse maksmise kohta

Õppemaksu suurus oleneb valitud kursuste arvust. Õppimine täiskoormusega tähendab kuni 28 ainekursust õppeaasta kohta. Sel juhul on õppemaks 1904 eurot aastas. Võimalik on tasuda maksegraafiku alusel.

Uurimistöö kursus koos individuaalse juhendamisega maksab 100 eurot.

Õppemaksu tasumine toimub arve alusel, mille saadame maksjale e-posti teel. Tasutud õppemaksult on maksjal õigus Maksu- ja Tolliameti kaudu taotleda tulumaksu tagasiarvestust.

Jalus