fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Erasmus+ Eesti-Soome koostööprojekt 2022–2023

Projekti eesmärgiks on luua partnerlus Soome kooli Otavia ja Audentese erakooli vahel, et vahetada kogemusi ja parimaid praktikaid, mis aitavad arendada ja rakendada e-õpet ning e-nõustamist. Koostöö ja kohtumiste keskmes on õpilaste heaolu, eripedagoogika ja õpilaste individuaalsed karjäärirajad, samuti tulevases tööelus vajalikud oskused. Eesmärk on tuvastada iga organisatsiooni individuaalsed väljakutsed, samuti ühised väljakutsed, millega me iga päev nõustamise ja õpetamise praktikas ning riiklike õppekavade rakendamisel silmitsi seisame.

Projekti eesmärgid:

  1. Õpetajate ja teiste täiskasvanuhariduse töötajate pädevuse suurendamine. Pandeemia järel on e-õppe ja veebinõustamise valdkonnas suurenenud vajadus pädevate spetsialistide järele. Projekti raames jagatame kogemusi, et saaksime paremini vastata digitaalse hariduse vajadustele.
  2. Ümberõppe võimaluste loomine, juurdepääsetavuse parandamine ja täiskasvanuhariduse edendamine. Projekti raames otsime uusi lahendusi täiskasvanutele, kes soovivad ümber õppida ja arendada uusi oskusi. Samuti keskendume juurdepääsetavuse parandamisele, et kõigil oleks võimalus osa saada e-õppest ja e-nõustamisest.

Projekt on planeeritud kestma märts 2022 – detsember 2023 ning selle raames loodetakse leida uusi viise e-õppe ja e-nõustamise edendamiseks, jagades samal ajal oma kogemusi ja parimaid praktikaid.

See projekt on suurepärane näide sellest, kuidas erinevad riigid saavad ühiselt töötada hariduse parendamise nimel, pakkudes õpilastele ja täiskasvanutele rohkem võimalusi õppimiseks ja enesetäiendamiseks digitaalses maailmas.

Kontaktid

Vera Korelskaja-Novikova
Erasmus+ 2022–2023 projektijuht
+372
699 6592
[email protected]

Jalus