fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Kaasõpilased

E-õppes õpib üle 350 inimese. Nende hulgas on

  • iseteadlikke noori, kes tahavad gümnaasiumis õppida omaette;
  • täiskasvanuid, kellel on jäänud keskkool või gümnaasium lõpetamata;
  • sportlasi, kellel ei ole võimalik tiheda treeningu- ja võistlusgraafiku ning sagedate välisreiside tõttu iga päev koolis käia;
  • välismaal elavaid eestlasi, kes soovivad gümnaasiumihariduse omandada eesti keeles;
  • õpilasi, kes tervislikel või muudel põhjustel ei saa iga päev koolis käia.

E-gümnaasiumi õpilane on keskmiselt 20-aastane. Läbi aegade kõige vanem õpilane on olnud 52-aastane ja kõige noorem 15-aastane.

E-õppes on õpilastel kursusekaaslased, kes õpivad koos samadel e-kursustel. Seetõttu võib ühel kursusel olla koos ühtede inimestega ja teisel kursusel teistega. Kuna õppimine toimub peamiselt e-õppe teel, kohtutakse mõnikord oma e-kursuse kaaslastega esimest korda silmast silma alles lõpueksamil või lausa lõpuaktusel.

Kaasõpilaste hulgas on noori, kes on valmis abistama, kui õpilasel tekib õppetöös küsimusi või muresid. Kutsume neid tugiõpilasteks. Isegi kui nad kohe vastust ei tea, teavad nad seda, kelle poole tasub vastuse leidmiseks pöörduda.

Jalus