fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Kaie Aamisepp

kaie aamisepp_260x390

„Olen 20-aastane ratsasportlane, takistussõitja. Olen olnud Eestis edetabelite tipus ja võistelnud ka rahvusvahelisel tasemel. Välismaal (Rootsis, Saksamaal ja Tšehhis) hakkasin treenima 16-aastasena, mistõttu kool jäi tagaplaanile ning 11. klassis pooleli.

Pidin välismaal viibima eelkõige seetõttu, et mujal Euroopas on minu ala Eesti tasemest 20 aastat ees ning võimalused areneda ja edu saavutada (tingimused, treenerid, võistlused) on seal märksa paremad. Välismaal olen lühikese aja jooksul jõudnud ratsaspordis tasemele, mida poleks nii kiiresti oodanud. Ma treenin ning võistlen ka edaspidi välismaal, et jõuda nii kaugele, kui suudan ja unistan.
Sellegipoolest pean spordi kõrval oluliseks vähemalt lõpetatud keskharidust, mida on aga tavakoolis väga raske omandada, kui viibida välismaal ja treenida 10–14 h päevas. E-gümnaasiumisse tulingi õppima sel põhjusel, et minu õpetajad Tallinna 32. keskkoolis soovitasid seda varianti kaaluda, kui plaanin jääda kauemaks välismaale.

Olen e-gümnaasiumiga väga rahul. Saan spordi kõrvalt siiski ka keskkooli lõpetada ja võin soovi korral jätkata tulevikus õpinguid ülikoolis.

Audentese e-gümnaasium on paindliku õppekavaga: saan õppimise tempo ise valida. Kui tunnen, et jääb rohkem aega üle, võin võtta lisakursusi. Kui aga tean aasta alguses, et tuleb kiirem võistlusperiood, siis valin vähem kursusi ning tulen siiski toime ja saan järk-järgult kooli lõpetatud.

Õpetajad on väga pühendunud ja kohusetundlikud, kuid samas lahked ning vastutulelikud. Kindlasti on nad oma ala professionaalid, tänu sellele ei pea õpilane piisavalt valmistudes ja õpetajatega konsulteerides muretsema eksamitulemuste pärast. Näiteks minu enda eksamitulemused üllatasid mind positiivselt.”

Jalus