fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Anett Kontaveit

Anett Kontaveit

Kontaveit_260x390

„Mul on perekond ja palju õpetajaid, kes mind toetavad ning aitavad”.
Eesti noor tipptennisist Anett Kontaveit õpib Audentese e-gümnaasiumis alates 2012. aasta sügisest.

Anett on sündinud ja üles kasvanud Tallinnas. Esimene trenn, kuhu ta juba nelja-aastasena läks, oli tennise asemel hoopis iluuisutamine.

Kuid ka tennisemänguga puutus Anett kokku väga noores eas. Tema ema on nimelt tennisetreener ning seetõttu leidus majas alati tennisepalle ja -reketeid, mis väikest tüdrukut kohe huvitama hakkasid. Esimeses päris tennisetrennis osales Anett kuueaastaselt.

E-gümnaasium võimaldab pühenduda tippspordile
Audentese e-gümnaasiumisse otsustas Anett tulla õppima seepärast, et tal on väga tihe treeningu- ja võistlusgraafik. Tenniseturniiride tõttu viibib ta enamiku ajast välismaal, mis muudab tavakoolis käimise võimatuks.
E-gümnaasium on andnud Anetile suurepärase võimaluse omandada keskharidust ja pühenduda samal ajal tennisele. Koolis läheb tal küllaltki hästi. Ta liigub omas tempos, aga vajalikud asjad püüab alati ära teha. Aneti lemmikaine on inglise keel.

Lähitulevik on seotud tennisega
Anett kinnitab, et ka tennises läheb tal päris hästi: „Olen peale noortekarjääri suutnud saavutada küllaltki korraliku professionaalse edetabelikoha. Kõige südamelähedasem on kindlasti Wimbledoni muruväljakutel mängimine.”
Viie aasta pärast tahab Anett nautida on tennisekarjääri kõrghetki. Kindlasti soovib ta tulevikus peale tennise tegeleda veel muude tööde ja ettevõtmistega. Millega täpselt, see pole veel päris kindel.

Aega tuleb osata kavandada
Vabadel hetkedel meeldib Anetile šopata ja sõpradega aega veeta. Kuna aga tennis on ülimalt töömahukas ala, jääb tal muudeks tegemisteks väga vähe aega. Küsimusele, kuidas ta jõuab mängida suurepäraselt tennist ja samal ajal iseseisvalt õppida, on Anetil selge vastus: „Ma proovin oma aega planeerida. Samuti on mul perekond ja palju õpetajaid, kes mind toetavad ning aitavad.” Ta teab päris kindlalt, et ilma pereliikmete toetuseta poleks ta nii kaugele jõudnud. „Nende abi on mulle väga tähtis ja innustav,” lausub Anett.

Jalus