fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Eghert-Sören Nõmm

Eghert-Sören Nõmm

eghert-soren Nomm_260x390

„Igaüks, kes on piisavalt iseseisev, kohusetundlik ja motiveeritud, saab e-gümnaasiumis õppimisega hakkama ning võib samal ajal pühenduda oma tööle, perele, spordile või muudele harrastustele. Soovitan Audentese e-õpet kindlasti kõigile, kes seda kaaluvad.

Olen elukutseline tantsija ja tantsutreener-koreograaf. Selle ametiga kaasneb palju tööd nii Eestis kui ka välismaal. Tihtipeale on vaja eri vanuserühma tantsijaid päevade viisi treenida, käia nendega võistlustel ja festivalidel, esineda ise öösiti klubides, osaleda muusikalides või olla artistidega kontserdireisil.

Tavalise lõpuklassi õpilasena oleksin pidanud suurest osast oma tööst loobuma. Olin väga õnnelik, kui leidsin 12. klassi läbimiseks ideaalse lahenduse ehk Audentese e-gümnaasiumi. See on mõeldud nendele noortele, kes peavad ühendama töö ja kooli.
Mõnes mõttes on siin raskem õppida, sest väga palju tööd tuleb teha iseseisvalt. Teisest küljest kaalub see sajakordselt üles aja kokkuhoiu tavakooli tundides istumise arvelt. Sain teha ja esitada oma koduseid töid interneti teel just siis, kui mul selleks vaba aega oli, ning käisin vaid kaks korda kuus koolis arvestusi andmas.

Minule sobis niisugune õppevorm ideaalselt. Soovitan seda ka teistele noortele, kes tahavad koolihariduse omandamise kõrvalt juba ka tööd teha. Audentese e-gümnaasium on sellisel juhul just õige koht!”

Jalus