fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Sander Kartau

sander_kartau_260x390

„Tegelen mitmesuguste projektide ja modellindusega ning töötan.
Audentese e-gümnaasiumi lõpetasin 2013. aasta kevadel. Otsustasin selle kooli kasuks, sest soovisin enda aega kasutada rohkemate tegevuste tarbeks, kui seda oleks võimaldanud tavaline keskkool.

Loomulikult oli ka minul e-gümnaasiumisse õppima asudes kõhklusi. Lõplikult harjusin siinse süsteemiga ära paar-kolm kuud pärast õppeprogrammiga alustamist.

Kõige enam kardetakse, et e-gümnaasiumis hajub õpetaja ja õpilase vaheline side. Kuid minu kogemuse põhjal oli õpetajatega suhtlemine tunduvalt personaalsem, paindlikum ja isegi tihedam kui tavakoolis. Olen äärmiselt tänulik e-gümnaasiumi juhatajale ja klassijuhatajale, kes mind moraalselt väga palju aitasid.

Selline õpe on kohati ka raskem, sest suurem osa tööd tuleb teha iseseisvalt. Alati peab silmas pidama, et e-gümnaasiumis ei kirjutata ette, mida ja kui kiiresti teha tuleks.

Kui on olemas suur soov, tahe ja põhjus, siis see koht on Sulle. Soovitan Audentese e-gümnaasiumi õpet kõigile, kelle saavutusi hakkab tavaline keskkooli õppesüsteem piirama.”

Jalus