fbpx
Otsi
 

Sander Kartau

sander_kartau_260x390

„Tegelen mitmesuguste projektide ja modellindusega ning töötan.
Audentese e-gümnaasiumi lõpetasin 2013. aasta kevadel. Otsustasin selle kooli kasuks, sest soovisin enda aega kasutada rohkemate tegevuste tarbeks, kui seda oleks võimaldanud tavaline keskkool.

Loomulikult oli ka minul e-gümnaasiumisse õppima asudes kõhklusi. Lõplikult harjusin siinse süsteemiga ära paar-kolm kuud pärast õppeprogrammiga alustamist.

Kõige enam kardetakse, et e-gümnaasiumis hajub õpetaja ja õpilase vaheline side. Kuid minu kogemuse põhjal oli õpetajatega suhtlemine tunduvalt personaalsem, paindlikum ja isegi tihedam kui tavakoolis. Olen äärmiselt tänulik e-gümnaasiumi juhatajale ja klassijuhatajale, kes mind moraalselt väga palju aitasid.

Selline õpe on kohati ka raskem, sest suurem osa tööd tuleb teha iseseisvalt. Alati peab silmas pidama, et e-gümnaasiumis ei kirjutata ette, mida ja kui kiiresti teha tuleks.

Kui on olemas suur soov, tahe ja põhjus, siis see koht on Sulle. Soovitan Audentese e-gümnaasiumi õpet kõigile, kelle saavutusi hakkab tavaline keskkooli õppesüsteem piirama.”

Jalus