fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Viktoria Vesso, maadleja ja e-gümnaasiumi 2022. aasta vilistlane

Audentes kui spordikool
Tulin Audentesesse, sest mul oli soov teha tippsporti. Alguses proovisin õppida spordigümnaasiumis, aga mulle sobis paremini e-gümnaasium: kool oli väga paindlik ja leidis parimaid lahendusi, et saaksin omandada keskhariduse tippspordi kõrvalt.

Treener
Audentesesse tulema ajendasid mind treenerid. Minu treeneriteks on Arvi Aavik ja Jaan Kirsipuu, keda ma usaldan ja kellega mul on hea koostöö. Saan suure tänutundega öelda, et ühine töö on meid viinud nii Euroopa kui ka maailmataseme medaliteni.

Kuhu edasi? Tippsport
Audentese ajal sai meil treeneritega selgeks, et liigume kogu aeg tulemuste poole. Nendeks tulemusteks on tiitlivõistluste medalid. Need EM-i ja MM-i medalid on tunnustus meie tehtud töö eest. Me näeme, et meil on suur potentsiaal liikuda tippspordis edasi.

Jalus