fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Lastevanemate tagasiside

Evelin ja Indrek Neerot
4. klassi õpilase Mathilde vanemad

Audentese kool on täielikult vastanud meie ootustele. Siin on loodud lapse arenguks suurepärased võimalused, kasutatakse erinevaid ja uuenduslikke õppemeetodeid ning väga hästi toimib kooli ja kodu vaheline koostöö.
Me hindame kõrgelt ka mitmesuguseid väikeseid asju, mis teevad meele rõõmsaks. Näiteks see, kuidas õpetajad hommikul lapsi vastu võtavad, annab koolipäevale hea alguse. Kõige suuremat heameelt valmistab aga loomulikult lapse rõõm ja rahulolu oma kooliga.

Triin Hiiesalu
2. klassi õpilase Brita Irene ema

Brita Irene on pikapäevarühmas käinud 1. klassist alates. Sellest ajast peale olen imetlenud õpetaja Jane pühendumust. Lapsed on tema juures turvaliselt hoitud ja see on lapsevanemale väga oluline. Pikapäevarühmast koju jõudes on lastel alati kodused ülesanded tehtud ja õpetaja Jane on need ka üle kontrollinud. Kuigi Janet on ainult üks ja lapsi palju, suudab ta pühendada igaühele individuaalset tähelepanu. Mis mulle eriti meeldib: õpetaja Jane on soovitanud lastel teha tervislikke toiduvalikuid ja õpetanud neile uusi põnevaid mänge, aga näiteks tüdrukutele ka juuste hooldust.

Liina Uutar
1. klassi õpilase Sanderi ema

Lapsele enne 1. klassi kooli valides oli Audentes meie esimene eelistus, sest varasem kogemus eelkoolist oli täpselt selline, nagu olime eeldanud.
Audentese erakool on turvalise ja toetava õhkkonnaga kool. Last väärtustatakse ja igaüht märgatakse. Last ei alahinnata, vaid suunatakse pingutama ja motiveeritakse märkamatult.

Jalus