fbpx
Otsi
 

Tublid õpetajad 2015/2016. õppeaastal

JUUNI 2016

Meie koolis on traditsioon tunnustada õppeaasta lõpus parimaid õpetajaid. Sel õppeaastal pälvisid aunimetuse:

  • aasta õpetaja – Anu Ott
  • aasta klassijuhataja – Pille Rohtla
  • aasta õpetaja e-gümnaasiumis – Kadri Green
  • aasta õpetaja IB õppes – Kadri Mettis

MÄRTS 2016

Neljapäeval, 3. märtsil toimus Tallinna 21. Koolis vabariiklik õpilaste kõnevõistlus. Kokku osales võistlusel 42 kandidaati erinevatest Eesti koolidest. Audentes IB õpilane Theo Gunnar Mägi jõudis kõnevõistluse finaali ning võitis publiku lemmiku preemia. Theo esitas poolfinaalis kõne: „A risk worth taking“ ning finaalis „An over-examined life is one not lived“.

Kiidame õpetaja Margarita Hanschmidt’i Theo juhendamise eest.

JAANUAR 2016

Laupäeval, 16. jaanuaril toimus Õpetajate majas 7.–8. klassi õpilaste traditsiooniline üleriigiline vene keele ainevõistlus „Vene keel kergelt ja lihtsalt“.
Ainevõistlusest võttis osas 48 õpilast ning võistlus toimus meeskondade vahel. Igas meeskonnas oli 6 õpilast erinevatest koolidest.
Audentese erakooli esindasid Aleks Kibin 8.a klassist ja Dominik Klimenko 7.a klassist.

Tunnustame vene keele õpetajaid Olga Kladkovajat ja Olga Tennot õpilaste juhendamise eest.

DETSEMBER 2015

1. septembrist 10. novembrini toimunud EENeti 2015. aasta arvutijoonistuste võistlusel leidis 11–13-aastaste noorte seas äramärkimist Audentese erakooli 7. klassi õpilane Maria Orle oma pildiga teemal „Kuulsad hiireviud“. Mariat juhendas informaatikaõpetajaõpetaja Eve Liis.
Võistlusel osales 5087 autorit 5691 arvutijoonistusega 201 koolist. Juhendajaid oli 199. Võistlus toimus neljas vanuserühmas: kuni 10-aastased, 11–13-aastased, 14–18-aastased ning vanemad kui 18-aastased.
EENeti 2015. aasta arvutijoonistuste võistlus on osa HITSA õpilastööde konkursist “Maailmariik Eesti” 2015/2016.

Tallinna vanalinnas Vene ja Apteegi tänaval ning Katariina käigus on vaateakendele üles pandud jõulusõimede näitus. Tähistamaks Maarjamaa-aastat kutsusid Maarjamaa haridusselts ja Vanalinna Hariduskolleegium koole üles tuletama meelde vana jõulu­traditsiooni – jõulusõime valmistamist.
5.b klassi tüdrukud käsitööõpetaja Anneli Mataloja juhendamisel kujundasid käsitöötunnis kauni jõulusõime, mis ehib Vene tänava vaateakent. See jõulusõim on valmistatud kangast, vatist, lõngast, plastiliinist ja vildist. Kokku on näitusel väljas üle neljakümne väga erinevates tehnikates jõulusõime, mille valmistamiseks on kasutatud paberit, savi, vilti, puitu, riiet ja isegi Lego klotse.
Jõulusõimede näitus on avatud kolmekuningapäevani.

NOVEMBER 2015

Tallinna haridusamet tunnustas esmaspäeval, 9. novembril Tallinna Õpetajate majas tänuüritusel „Tervis muusikast“ pealinna haridusasutuste tublimaid tervisedendajaid.
Tiitli „Tubli tervisedendaja 2015“ pälvis 40 haridustöötajat. Tallinna Haridusameti tänukirja andis üle Tallinna abilinnapea Merike Martinson.
Juba neljandat korda sai tunnustuse ka Audentese erakooli 1.b klassiõpetaja Tiina Rum, kes on aastaid olnud Tallinna linna tervist edendavate koolide (TEK) koordinaator.

Jalus