Otsi
 

Tublid õpilased 2016/2017. õppeaastal

 

JUUNI 2018

Tunnustame kõiki õpilasi, kes õppisid kiituskirja vääriliselt:

Andreas Kase, Mia-Liisa Tamp, Tristan Meister, Margaret Stahhov, Konrad Kruuse, Mia Tischler, Getter Krum, Sandra Kraam, Marii Uuemaa, Elisabeth Miitra, Cristopher Tõntson, Marten Evert Lilleberg, Klara Roosimägi, Teodor Ruusalepp, Katariina Mäe, Kaur Keba, Katriin Luuse, Johanna Möldre, Lisandra Tarmet, Karl-Oliver Vahtra, Trevor Õunapuu, Hendrik Jervan, Adon Sünt, Mia-Liisa Tamp, Tristan Meister, Anton Alexander Ala-Jyra. Henri Tooming, Adrian Solovjov, Daniel-Thor Mägi, Jolandra Kruuse, Loore Vare, Luisa Uustulnd, Romek Aus, Tristan Tamm, Sebastian Sülluste, Kalvin Altmets, Enrico Roasto, Rasmus Heinakroon, Markus Lund, Trevor Marten Lääne, Sten Solovjov, Triine Ehala, Lota Natka, Kuldar Liblik, Jens Harald Treimann, Joonatan Jürlau, Rico Gregor Ross, Alex Liitmaa, Kaspar Lusti, Tristan Nikolajev, Märten Tiivel, Adriana Roots, Elisabet Kruusa, Annet Elizabeth Männama, Marvin Varb, Jan Alex Alla, Sandra Arak, Grete Maria Kalf, Timur Solovjov, Desiree Saarniit, Anna Greta Kaplan, Mirabella Pello, Rihard Rannamets, Henrietta Olak, Lisette Sibul, Disha Thakur, Marlon Tiik, Laura Sooman, Ottomar Vilippus, Matteus Nisula, Anna Vunš, Regina Uustalo, Hugo Saks, Renee Žugov. Liis Amobs, Elisabeth Iila, Mia Rebo, Divia Thakur, Ragnar Vare, Marta Novikova, Laura Maria Möll, Brigita Arabella Kilp, Evelin Naptal, Mona Sofia Tahk, Elisabeth Ots, Sten-Egert Märtson, Mia Metsalu, Hele-Riin Pappel, Maarja Plaser, Kevin Uspenski, Maria Orle, Ella Miina Koger, Eva Maria Aru, Maia Liisa Veldi, Kaia-Liisa Tomak, Robin Markus Kalf, Johannes Aab, Karita Liis Grassmann, Jens Jaagup Jäger, Lisett Kahro, Kaurit Lilienberg

 

JUUNI 2017

Tunnustame kõiki õpilasi, kes õppisid kiituskirja vääriliselt:

Adon Sünt, Johanna Möldre, Kaur Keba, Katriin Luuse, Lisandra Tarmet, Annabel Virro, Else Janelie Kalmus, Kendra Purje, Nora Marie Uudeküll, Liisbet Vaheoja, Mia-Liisa Tamp, Adrian Solovjov, Daniel-Thor Mägi, Elisabet Veldi, Sebastian Sülluste, Markus Lund, Melissa Reincke, Annet Elizabeth Männama, Anna Greta Kaplan, Grete Maria Kalf, Henrietta Olak, Jan Alex Alla, Mirabella Pello, Rihard Rannamets, Timur Solovjov, Laura Sooman, Matteus Nisula, Liis Ambos, Greta Selge, Renee Žugov, Regina Uustalo, Elisabeth Iila, Marta Novikova, Divia Thakur, Evelin Naptal, Brigita Arabella Kilp, Sten-Egert Märtson, Elisabeth Ots, Eva Maria Aru, Karita-Liis Grassmann, Ella Miina Koger, Kaia Liis Tomak, Markus Ilver, Carol Plakk, Dominik Klimenko, Lilian Turban, Ran Andre Pehka.

MÄRTS 2017

30. märtsil toimusid Tallinna koolinoorte meistrivõistlused sõudeergomeetritel. Audentese tüdrukute võistkond saavutas I koha tulemusega 1,45,3. Võistkonda kuulusid: Laura Andla, Michele-Lucia Kirs, Helena Loos ja Anni-Ly Abel. Anni-Ly Abel oli ühtlasi ka põhikooli tüdrukute arvestuses võistluse kiireim sõudja, tema 500 m sõudmise aeg oli 1,36,9.

 

15. märtsil toimus käsitöö ja kodunduse olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor, kus 8.a klassi õpilane Ella Miina Koger saavutas 4.–5. koha.

Olümpiaadi teema oli „Ehime end laulupeole“.

 

NOVEMBER 2016

2.-5. novembril toimusid Hispaanias Oropesas IFAA Euroopa vibulaskmise meistrivõistlused siselaskmises (European Indoor Archery Championship).

Kokku osales ligi 250 vibulaskjat üle kogu Euroopa. 4. a klassis õppiv Rihard Rannamets saavutas poiste pika vibu klassis esikoha, samuti lasi ta viimasel võistluspäeval uue isikliku rekordi.

 

SEPTEMBER 2016

27. septembril Stroomi metsas toimunud Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa murdmaa teatejooksu võistlustel saavutasid teise koha 5.a klassist Renee Žugov, Rico Erissaar, Eveliina Ridala, Andrea Roots, Regina Uustalo, Karina Inno ja Liis Ambos ning 5.b klassist Gregor Vigla, Kimmie Laasner ja Walner-Erich Kulla.

Edukas oli ka 4. klasside võistkond, kes tugevas konkurentsis jooksis neljandaks ning 3. klasside võistkond, kes saavutas oma vanusegrupis viienda koha.

 

 

 

Jalus