Tublid õpetajad 2010/2011. õppeaastal

SEPTEMBER 2010
Erakooli loodusõpetuse õpetaja Külli Relve valiti Tallinna Aasta Õpetajaks.

OKTOOBER 2010
Telesaate „Tantsud tähtega“ uuel hooajal oli ühe paarina esindatud Audentese Erakooli tantsuõpetaja Kerstin Kruuse ja spordigümnaasiumi vilistlane Johannes Ahun.

NOVEMBER 2010
Meie koolipsühholoogi Ann-Liis Ojaotsa tunnustati kui haridusasutuse tublit terviseedendajat.
The Association of Teachers of English (EATE) ehk Eesti Inglise Keele Õpetajate Selts avaldas ajakirja OPEN oktoobrikuu väljaandes meie õpetaja Margarita Hanschmidti artikli „How to set a goal?“.
Erakooli õpetaja Külli Relve osales Taanis rahvusvahelises Läänemeremaade õpetajate koostööprojektis, kus arutati linnaökoloogiaga seotud teemasid.

JAANUAR 2011
„Eestimaa õpib ja tänab“ tänuüritusel tunnustati meie inglise keele ainesektsiooni õpetajaid Age Osikut, Kertu Laanesood, Jana Antonit, Maris Niinet, Margit Kariisi, Taimi Tammist ja Katrin Pihli õppija arengu toetamise eest.

MAI 2011
Poiste kehalise kasvatuse õpetaja Ivar Kotkase juhendamisel võitsid Audentese Erakooli poisid Tallinna koolinoorte noorema astme võrkpalli meistrivõistlustel poiste klassis 2. koha.
Tallinna Haridusamet autasustab Olga Tšassovat, kes oli vene keele olümpiaadi komisjoni esimees ning kelle õpilane Kristina Lindla saavutas vene keele olümpiaadi Tallinna voorus 2. koha.
Tallinna Haridusamet autasustab Anneli Matalojat, kelle õpilane Delija Tahkur saavutas oma kauni käsitöölise tegevusega Tallinnas 3. koha.
Õpetaja Krista Kinkar on viinud läbi jalgratturikoolitust Audentese Erakooli põhikooli õpilastele. Selle tulemuseks oli 1. koht Tallinn-Harjumaa-Raplamaa regionaalsel jalgrattasõidu võistlusel „Vigurivänt 2011“.

JUUNI 2011
Aastal 2011 tunnistati koolis parimateks:

  • aasta õpetaja – Mari Martma;
  • aasta õpetaja – Krista Kinkar;
  • aasta klassijuhataja – Helve Mogom;
  • aasta klassijuhataja – Kertu Laanesoo;
  • aasta kolleeg – Kristi Aasa;
  • aasta tegu – Marju Metsaots.

Audentese Erakool tunnustab 2010/2011. õppeaasta lõpul järgmisi õpetajaid:

  • Anna Kikkas – pühendumise eest oma aine õpetamisel ning väga heade tulemuste eest õpilaste juhendamisel olümpiaadidel;
  • Anu Ott – väsimatute pingutuste eest kontsertide korraldamisel ja laulupeol õpilastega osalemise eest;
  • Age Osik – pühendumise eest oma aine õpetamisel ja inglise keele pisiku süstimise eest meie kooli kõige pisematele kasvandikele;
  • Helju Hansen – „matemaatiline elukool“,
  • Mai Arengu – pühendumise eest uurimistööde läbiviimisel ja uue kolleegi juhendamisel;
  • Pille Rohtla – väga huvitava ajaloopäeva läbiviimise eest.

Tunnustame ülelinnalisel konkursil edukalt (1.–5. koht) esinenud õpilaste juhendamise eest järgmisi õpetajaid:

  • Olga Tšassova – vene keel (Kristina Lindla 2. koht);
  • Anneli Mataloja – käsitöö (Delija Thakur 3. koht);
  • Tiia Pällo – kunstiõpetus (Delija Thakur 2. koht).

Jalus