Tublid õpilased 2013/2014. õppeaastal

SEPTEMBER 2013
5. klassi õpilased Mariliis Palm, Lisanna Karja, Ella Miina Koger, Lisett Kahro, Christelle Vall, Daneil Dvorjaninov, Henry Põdra, Gregory Kask, Rogem Ollino ja Rain Uustalo saavutasid 26. septembril PTKLO krossiteatejooksus I koha.
II koha saavutasid 3. klasside arvestuses: Sven Erik Einblau, Tristan Tammis, Karl Pärn, Thomas Saarniit, Robert Sõber, Heleri Zirk, Edlin Lisbeth Laur, Brigita Arabella Kilp, Regina Uustalo ja Sabine Liisa Pärn.

OKTOOBER 2013
17. oktoobril toimus Püünsi koolis vabariiklik konkurss „Sankt-Peterburg – 310“, kus Audentese Erakooli õpilased Jana Saastamoinen ja Polina Ignatjeva saavutasid II koha ning Mikael Raihhelgauz sai I kohta.
15. oktoobril saavutas Audentese Erakooli 9. klassi võistkond XI Eesti koolinoorte mälumängu meistrivõistlustel maakondliku esimese koha. Parimad oldi nii Tallinna ja Harjumaa kui ka kogu Eesti põhikoolide seas. Tunnustame võistkonna liikmeid: Kristjan Maasik, Taavi Reisenbuk, Otto-Kristjan Vanajuur ja Mikael Raihhelgauz.
Audentese Erakooli jalgpallivõistkond saavutas reedel, 11. oktoobril PTKLO 5. klassi poeglaste jalgpalli finaalturniiril I koha. Finaalturniiril alistasime 2 : 0 Lilleküla Gümnaasiumi ja 1 : 0 Pelgulinna Gümnaasiumi. Jalgpallivõistkonda kuulusid: Gregor Marius Kliimask, Henry Põdra, Rain Uustalo, Mattias Vahtel, Rogem Ollino, Daniel Dvorjaninov, Raimond Vool, Karl Tani Priilinn-Türk, Kevin Arumäe.

VEEBRUAR 2014
6. veebruaril toimus Audentese Erakooli põhikooli osas koolisisene inglise keele olümpiaad English Language Contest 2014. Osalesid kõik soovijad seitsmendast kuni üheksanda klassini. 90 minuti jooksul said õpilased näidata, mida nad õpitud keelega teha oskavad. Lahendada tuli neli erinevat tekstiloome ülesannet, lugeda neli erinevat teksti ja nendest tekstidest aru saada. Kokku oli võimalik saada 126 punkti.

Meie tublidest õpilastest osales 72 õpilast ja parimatest parimad väärivad igati kiitust.