JUUNI 2016

Tunnustame kõiki õpilasi, kes õppisid kiituskirja vääriliselt:

Loore  Vare, Kirke Nora Pärlin, Heidy Liisa Sinimets, Daniel-Thor Mägi, Mia Pauline Mölder, Henri Tooming, Adrian Solovjov, Elisabet Veldi, Mirel Masso, Kalvin Altmets, Emma-Christina Norlan, Sebastian Sülluste, Enrico Roasto, Helmi Hermione Kasela, Kätriin Reinvald,Triine Ehala, Markus Lund, Melissa Reincke, Kristjan Erik Kivimurd, Tristan Nikolajev, Annet Elizabeth Männama, Marvin Varb, Märten Erik Tiivel, Marta Oru, Jan Alex Alla, Grete Maria Kalf, Anna Greta Kaplan, Henrietta Olak, Mirabella Pello, Rihard Rannamets, Matteus Nisula, Marcus Mitt, Lisette Sibul, Laura Sooman, Regina Uustalo, Andrea Roots, Greta Selge, Renee Žugov, Liis Ambos, Elisabeth Iila, Aurelia Riga, Hugo Saks, Gregor Vigla, Marianne Anderson, Laura Helena Green, Olaf Anton Kirsberg, Lorelai Kreis, Kimmie Laasner, Robin Markus Masing, Marta Novikova, Mia Rebo, Divia Thakur, Ragnar Vare, Evelin Naptal, Brigita Arabella Kilp, Laura Maria Möll, Iris Pinsel, Lisette Nikolajev, Mona Sofia Tahk, Hannah Carolina Uibo, Sten-Egert Märtson, Kaur Jakob Kasela, Hele-Riin Pappel, Elisabeth Ots, Karl Eerik Kala, Oskar Erik Hakonen, Johannes Aab, Karita-Liis Grassmann, Jens Jaagup Jäger, Lisett Kahro, Ella Miina Koger, Kaia Liis Tomak, Eva Maria Aru, Michele Teder, Christelle Vall, Maia-Liisa Veldi, Markus Ilver, Carol Plakk, Karl Tani Priilinn Türk, Dominik Klimenko, Rain Uustalo, Johanna Christina Peterson, Lilian Turban, Anna-Maria Vjazemski, Merje Reisenbuk, Joonas Hakonen, Janet Murumets, Merilin Priilinn-Türk.

APRILL 2016

Esmaspäeval, 11. aprillil toimusid linnaosa koolide teateujumise võistlused, kus meie 3.–5. klassi võistkond saavutas II koha ja 6.–7. klassi võistkond III koha.
3.–5. klassi võistkonda kuulusid Walner Kulla, Olaf Anton Kirsberg, Tristan Tammis, Heleri Zirk, Lisette Sibul ja Mariana Vall. 6.–7. klassi õpilaste võistkonnas ujusid Michele Teder, Maia-Liisa Veldi, Carmen Piiroja, Kaurit Lilienberg, Gregori Kask ja Karl Erik Ild.

6. aprillil toimusid Tallinna koolide sõudmise meistrivõistlused sõudeergomeetril. Saavutasime 37 kooli hulgas 15. koha ajaga 1,55,0.
Eriti tubli sõidu tegi 7.b klassi õpilane Anni-Ly Abel, kes saavutas 500 m sõudmise individuaalarvestuses ajaga 1,47,6 II koha.

MÄRTS 2016

Neljapäeval, 3. märtsil toimus Tallinna 21. Koolis vabariiklik õpilaste kõnevõistlus. Kokku osales võistlusel 42 kandidaati erinevatest Eesti koolidest. Audentes IB õpilane Theo Gunnar Mägi jõudis kõnevõistluse finaali ning võitis publiku lemmiku preemia. Theo esitas poolfinaalis kõne: „A risk worth taking“ ning finaalis „An over-examined life is one not lived“.
Theo juhendaja on õpetaja Margarita Hanschmidt.

3. märtsil osalesid põhikooli 3.–7. klassi õpilased Põhja-Tallinna, Haabersti ja Kesklinna linnaosade vahelisel koolide suusavõistlusel. Osalejaid oli palju ning konkurents tihe. Iga linnaosa kohta peeti eraldi arvestust neljas vanusegrupis.
Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide arvestuses olid meie õpilaste tulemused ülihead. 3.–5. klassi tüdrukud saavutasid kolmikvõidu. Võitis 5.b klassi õpilane Carmen Piiroja, kes suusatas 1,4 kilomeetrit ajaga 6,13. Teise koha sai Evelin Naptal 5.a klassist ajaga 8,27 ja kolmanda koha 4.a klassi õpilane Saskia Sikk ajaga 8,33.
3.–5. klassi poistest saavutas 3. koha 5.b klassi õpilane Ron Grištšenko ajaga 5,46.
6.–7. klassi tüdrukute arvestuses tõid kolmikvõidu meie kooli tütarlapsed. Esikoha saavutas 7.a klassi õpilane Johanna Kulpas ajaga 4,49, teiseks jäi tema klassiõde Christelle Vall ajaga 4,51. Kolmandale kohale suusatas ennast Mariliis Palm 7.b klassist ajaga 5,40.
6.–7. klassi poistest oli 2,8 km sõidus parim 7.a klassi õpilane Kaurit Lilienberg, kes saavutas esikoha ajaga 9,22.

JAANUAR 2016

Laupäeval, 16. jaanuaril toimus Õpetajate majas 7.–8. klassi õpilaste traditsiooniline üleriigiline vene keele ainevõistlus „Vene keel kergelt ja lihtsalt“.
Ainevõistlusest võttis osas 48 õpilast ning võistlus toimus meeskondade vahel. Igas meeskonnas oli 6 õpilast erinevatest koolidest.
Audentese erakooli esindasid Aleks Kibin 8.a klassist (õpetaja Olga Kladkovaja) ja Dominik Klimenko 7.a klassist (õpetaja Olga Tenno).

DETSEMBER 2015

1. septembrist 10. novembrini toimunud EENeti 2015. aasta arvutijoonistuste võistlusel leidis 11–13-aastaste noorte seas äramärkimist Audentese erakooli 7. klassi õpilane Maria Orle oma pildiga teemal „Kuulsad hiireviud“. Mariat juhendas õpetaja Eve Liis. Kolmapäeval, 2. detsembril anti Mariale eduka osalemise eest üle ka tänukiri ja väikesed kingitused.
Võistlusel osales 5087 autorit 5691 arvutijoonistusega 201 koolist. Juhendajaid oli 199. Võistlus toimus neljas vanuserühmas: kuni 10-aastased, 11–13-aastased, 14–18-aastased ning vanemad kui 18-aastased.
EENeti 2015. aasta arvutijoonistuste võistlus on osa HITSA õpilastööde konkursist “Maailmariik Eesti” 2015/2016.

Tallinna vanalinnas Vene ja Apteegi tänaval ning Katariina käigus on vaateakendele üles pandud jõulusõimede näitus. Tähistamaks Maarjamaa-aastat kutsusid Maarjamaa haridusselts ja Vanalinna Hariduskolleegium koole üles tuletama meelde vana jõulu­traditsiooni – jõulusõime valmistamist.
5.b klassi tüdrukud käsitööõpetaja Anneli Mataloja juhendamisel kujundasid käsitöötunnis kauni jõulusõime, mis ehib Vene tänava vaateakent. See jõulusõim on valmistatud kangast, vatist, lõngast, plastiliinist ja vildist. Kokku on näitusel väljas üle neljakümne väga erinevates tehnikates jõulusõime, mille valmistamiseks on kasutatud paberit, savi, vilti, puitu, riiet ja isegi Lego klotse.
Jõulusõimede näitus on avatud kolmekuningapäevani.

SEPTEMBER 2015

Kolmapäeval, 30. septembril, toimusid Hiiu metsas Tallinna koolide murdmaajooksu meistrivõistlused.
Meie kooli esindasid Kristjan Harald Karu 9. klassist, Rain Rasmus Lõokene, Krister Carlos Kliimask, Aleksander Roosimaa ja Lilian Turban 8. klassist. Mariliis Palm, Christelle Vall, Maia-Liisa Veldi, Henry Põdra, Gregor Marius Kliimask ja Kaurit Lilienberg 7. klassist ning Heleri Zirk 5. klassist.

500 meetri jooksus osales üle 130 jooksja. Meie kooli lapsed olid kõik edukad, aga auhinnalisele II kohale tuli Lilian Turban 8.a klassist.
1000 meetri jooksus osales üle 70 jooksja ja siingi saavutas edu kiire jooksutüdruk Christelle Vall 7.a klassist, saavutades II koha.