Tublid õpilased 2016/2017. õppeaastal

JUUNI 2017

Tunnustame kõiki õpilasi, kes õppisid kiituskirja vääriliselt:

Adon Sünt, Johanna Möldre, Kaur Keba, Katriin Luuse, Lisandra Tarmet, Annabel Virro, Else Janelie Kalmus, Kendra Purje, Nora Marie Uudeküll, Liisbet Vaheoja, Mia-Liisa Tamp, Adrian Solovjov, Daniel-Thor Mägi, Elisabet Veldi, Sebastian Sülluste, Markus Lund, Melissa Reincke, Annet Elizabeth Männama, Anna Greta Kaplan, Grete Maria Kalf, Henrietta Olak, Jan Alex Alla, Mirabella Pello, Rihard Rannamets, Timur Solovjov, Laura Sooman, Matteus Nisula, Liis Ambos, Greta Selge, Renee Žugov, Regina Uustalo, Elisabeth Iila, Marta Novikova, Divia Thakur, Evelin Naptal, Brigita Arabella Kilp, Sten-Egert Märtson, Elisabeth Ots, Eva Maria Aru, Karita-Liis Grassmann, Ella Miina Koger, Kaia Liis Tomak, Markus Ilver, Carol Plakk, Dominik Klimenko, Lilian Turban, Ran Andre Pehka.

MÄRTS 2017

30. märtsil toimusid Tallinna koolinoorte meistrivõistlused sõudeergomeetritel. Audentese tüdrukute võistkond saavutas I koha tulemusega 1,45,3. Võistkonda kuulusid: Laura Andla, Michele-Lucia Kirs, Helena Loos ja Anni-Ly Abel. Anni-Ly Abel oli ühtlasi ka põhikooli tüdrukute arvestuses võistluse kiireim sõudja, tema 500 m sõudmise aeg oli 1,36,9.

 

15. märtsil toimus käsitöö ja kodunduse olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor, kus 8.a klassi õpilane Ella Miina Koger saavutas 4.–5. koha.

Olümpiaadi teema oli „Ehime end laulupeole“.

 

NOVEMBER 2016

2.-5. novembril toimusid Hispaanias Oropesas IFAA Euroopa vibulaskmise meistrivõistlused siselaskmises (European Indoor Archery Championship).

Kokku osales ligi 250 vibulaskjat üle kogu Euroopa. 4. a klassis õppiv Rihard Rannamets saavutas poiste pika vibu klassis esikoha, samuti lasi ta viimasel võistluspäeval uue isikliku rekordi.

 

SEPTEMBER 2016

27. septembril Stroomi metsas toimunud Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa murdmaa teatejooksu võistlustel saavutasid teise koha 5.a klassist Renee Žugov, Rico Erissaar, Eveliina Ridala, Andrea Roots, Regina Uustalo, Karina Inno ja Liis Ambos ning 5.b klassist Gregor Vigla, Kimmie Laasner ja Walner-Erich Kulla.

Edukas oli ka 4. klasside võistkond, kes tugevas konkurentsis jooksis neljandaks ning 3. klasside võistkond, kes saavutas oma vanusegrupis viienda koha.

 

 

 

Jalus