Tublid õpilased 2016/2017. õppeaastal

SEPTEMBER 2016

27. septembril Stroomi metsas toimunud Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa murdmaa teatejooksu võistlustel saavutasid teise koha 5.a klassist Renee Žugov, Rico Erissaar, Eveliina Ridala, Andrea Roots, Regina Uustalo, Karina Inno ja Liis Ambos ning 5.b klassist Gregor Vigla, Kimmie Laasner ja Walner-Erich Kulla.

Edukas oli ka 4. klasside võistkond, kes tugevas konkurentsis jooksis neljandaks ning 3. klasside võistkond, kes saavutas oma vanusegrupis viienda koha.

NOVEMBER 2016

2.-5. novembril toimusid Hispaanias Oropesas IFAA Euroopa vibulaskmise meistrivõistlused siselaskmises (European Indoor Archery Championship).

Kokku osales ligi 250 vibulaskjat üle kogu Euroopa. 4. a klassis õppiv Rihard Rannamets saavutas poiste pika vibu klassis esikoha, samuti lasi ta viimasel võistluspäeval uue isikliku rekordi.

MÄRTS 2017

30. märtsil toimusid Tallinna koolinoorte meistrivõistlused sõudeergomeetritel. Audentese tüdrukute võistkond saavutas I koha tulemusega 1,45,3. Võistkonda kuulusid: Laura Andla, Michele-Lucia Kirs, Helena Loos ja Anni-Ly Abel. Anni-Ly Abel oli ühtlasi ka põhikooli tüdrukute arvestuses võistluse kiireim sõudja, tema 500 m sõudmise aeg oli 1,36,9.

15. märtsil toimus käsitöö ja kodunduse olümpiaadi Tallinna piirkonnavoor, kus 8.a klassi õpilane Ella Miina Koger saavutas 4.–5. koha.

Olümpiaadi teema oli „Ehime end laulupeole“.