Otsi
 

Spordipakett

Spordipakett sobib lastele, kes armastavad liikuda või on suurema liikumisvajadusega. Aga ka nendele lastele, kes peaksid tavapärasest rohkem liikuma. Spordipakett aitab vanemal süstida lapsesse spordipisikut ja toetada tema korrapärast tegelemist spordi ja liikumisega.

Spordipakett sisaldab

  • 1.–3. klassis kolme 60-minutilist erialast treeningtundi nädalas tennises, ujumises ja kergejõustikus;
  • 4.–6. klassis kolme 60-minutilist erialast treeningtundi nädalas akrobaatikas, kergejõustikus ja võistkondlikes sportmängudes.

Treeningtunnid toimuvad koolipäeva keskel ja pärast koolitundide lõppu orienteerivalt kell 12.30. Ühe treeningu pikkus on 60 minutit. Tennisetunnid viiakse läbi Audentese tennisekeskuses, kergejõustikutrennid Audentese kergejõustikuareenil ja/või staadionil ning ujumistunnid Audentese ujulas. Spordipakett võimaldab lapsel treenida Eesti tunnustatud treenerite juhendamisel. Treeningrühm avatakse, kui  avalduse on esitanud vähemalt 8 soovijat.

Pärast kooli- ja treeningtundide lõppu on 1.–4. klassi õpilasel võimalus osaleda ka pikapäevarühmas.

Miks valida spordipakett?

  • Spordipaketi laps on Audentese spordiklubi liige, kellele võimaldatakse professionaalsed treenerid, tipptasemel treeningutingimused jpm.
  • Õppeaasta jooksul jälgitakse lapse sportlikku arengut ning sellest antakse vanemale tagasisidet.
  • Tervisekontroll – koostöös kooliõe ja spordimeditsiini keskusega viiakse läbi noorsportlaste tervise järelvalve, mille tulemustest teavitatakse ka lapsevanemaid.
  • Spordipaketis on väiksemad treeningurühmad kui spordiklubi tavarühmades, mis tagab individuaalsema töö lapsega ning tema sportlike eelduste ja arengutasemega arvestamise.
  • Laps saab nii õppetööga kui ka spordiga tegeleda ühes kompleksis. Lapsevanem ei pea muretsema lapse koolist trenni jõudmise pärast: kõik tegevused viiakse läbi ühel territooriumil lapsele turvalises keskkonnas.
  • Mõistlik ja huvitav päevakava – soovi korral on lapsel pärast koolipäeva lõppu võimalik osaleda veel ka teistes spordi- või huviringides. Lapse päev ei lähe ülemäära pikaks, kõik tunnid ja treeningud toimuvad järjestikku.

Jalus