fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Audentese erakool osaleb rahvusvahelises Läänemere Projektis.

Läänemere Projekt (Baltic Sea Project, BSP) on rahvusvaheline keskkonnaküsimustega tegelev Läänemeremaade kooliõpilastele ja õpetajatele suunatud projekt.
Projekti algatas 1989. aastal Soome UNESCO Rahvuslik Komisjon ja see toimib UNESCO egiidi all. Kõikidest Läänemere-äärsetest riikidest on projektiga ühinenud ligi 200 kooli. Eesti liitus projektiga 1992. aastal.

Läänemere Projekt on üks osa UNESCO ühendkoolide projektidest.

Projekti eesmärk

  • suurendada õpilaste teadlikkust Läänemere keskkonnaprobleemidest ning inimese ja looduse vahelisest vastastikusest sõltuvusest;
  • arendada õpilaste võimet panna tähele keskkonnamuutusi;
  • suunata õpilasi käituma säästlikumalt;
  • tuua õpilasi merele lähemale, parandada merehariduse olukorda.

Läänemere Projektil on üks rahvusvaheline koordinaator. Alates 2015. aastast toimub rahvusvaheline koordineerimine kolmeks aastaks Venemaalt. Läänemere Projekti nimistus on kindlad programmid, mis on rahvusvaheliselt heaks kiidetud.

Audentese erakool on juba mitu aastat Läänemere Projekti täieõiguslik liige, panustades eelkõige rannikuseiresse.

Projekti Eesti kodulehelt leiab tegevuste kajastusi ja praktilisi õppematerjale.

Jalus