fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Nõustaja Kaisa Linnamägi

Kaisa Linnamägi

Olen õppinud psühholoogiat Tallinna Ülikoolis, kus lõpetasin magistriõpingud nõustamispsühholoogia spetsialiseerumisega 2015. aastal. Lisaks olen läbinud lahenduskeskse lühiteraapia algkursuse (2014), kognitiiv-käitumusliku teraapia algkoolituse (2014) ja perekonna psühhoterapeudi II astme väljaõppe (2019).

Olen Audenteses töötanud koolipsühholoogina 2017. aastast. Karjäärinõustamisega olen tegelenud nii koolis, ülikoolis kui ka mitmesuguste projektide raames. Kuulun Eesti Koolipsühholoogide Ühingusse ja Eesti Pereteraapia Ühingusse.

Mind on alati paelunud inimene, tema suhe teistega ning inimese valikute tegemise ja otsustamise protsess. Seepärast meeldibki mulle töötada nii karjäärinõustamise valdkonnas kui ka psühholoogi ja pereterapeudina. Need eri rollid võimaldavad mul vaadelda inimest eri nurkade alt ja olla talle valikute tegemisel abiks.

Kontaktid

Kaisa Linnamägi
nõustaja (lapsehoolduspuhkusel)

Jalus