fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Nõustamine ja teraapia

Lapse hea psühholoogiline tervis on tugev aluspind nii kehalisele kui ka kognitiivsele arengule. Laps, kes tuleb oma muremõtete ja ärevusega toime ning kellel tekib maailma vastu usaldus ja turvatunne, suudab ka paremini keskenduda õppetööle ja rakendada oma võimeid maksimaalsel määral.

Tervikliku arengu seisukohalt on oluline, et inimene õpiks ennast rohkem tundma ja mõistma ning oma mõtetest ja tunnetest rääkima. Seepärast pakume oma õpilastele, nende peredele ja ka inimestele väljaspoolt meie kooli

Peale selle saavad lapsevanemad ennast peresuhete teemal harida Gordoni perekoolis.

Abi pakuvad meie oma kooli spetsialistid

Teenus Seansi kestus Seansi hind Audentese õpilasele, lapsevanemale ja töötajale Seansi hind teistele Nõustaja või terapeut
Perenõustamine Kuni 60 min 40 € 50 € Auli Andersalu-Targo
Karin Pae
Siiri Uudelt
Pereteraapia Kuni 90 min 75 € 85 € Auli Andersalu-Targo
Karin Pae
Siiri Uudelt
Eksistentsiaalteraapia Kuni 50 min 50 € 60 € Vera Korelskaja-Novikova
Karjäärinõustamine Kuni 60 min 50 € 60 € Kaisa Linnamägi
Spordipsühholoogiline nõustamine Kuni 60 min 50 € 60 € Kristel Kiens

Nõustajad ja terapeudid võtavad õpilasi ning peresid vastu väikese koolimaja 3. korrusel nõustamis- ja teraapiakeskuse ruumides. Sobiva kohtumisaja saate nõustajaga kokku leppida e-kirja teel. Teenuse eest tasumine toimub kooli poolt esitatud arve alusel.

Jalus