fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Gordoni perekool

Gordoni perekool

Oleme igal aastal Audenteses pakkunud lapsevanematele võimalust täiendada vanemlikke oskusi Gordoni perekoolis. Sel õppeaastal alustab meie grupp tööd oktoobrikuus.

Gordoni perekool on suhtlemiskoolitus täiesti tavalistele lapsevanematele, kellel on tekkinud laste kasvatamise ja peresuhetega seotud küsimusi. Koolituse läbinud vanem oskab tugevdada kontakti oma lapse ja teiste pereliikmetega ning lahendada igapäevaseid suhtlusolukordi, ilma et ta kahjustaks suhteid või kasutaks võimu.

Koolitusel arutleme selle üle, millised vanemlikud oskused aitavad hoida pereliikmetega tugevaid suhteid ja lahendada igapäevaseid keerukaid suhtlusolukordi. Õppimine toimub väikeses grupis ning kohtumiste vahepeal saavad osalejad uusi oskusi proovida ja sel moel kinnistada. Tekkinud küsimusi võivad lapsevanemad järgmisel koolitusel jagada ning me proovime neile koos vastuseid leida.

Jalus