fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Gordoni perekool

Gordoni perekool

Oleme igal aastal Audenteses pakkunud lapsevanematele võimalust täiendada vanemlikke oskusi Gordoni perekoolis. Sel õppeaastal alustab meie grupp tööd oktoobrikuus.

Gordoni perekool on suhtlemiskoolitus täiesti tavalistele lapsevanematele, kellel on tekkinud laste kasvatamise ja peresuhetega seotud küsimusi. Koolituse läbinud vanem oskab tugevdada kontakti oma lapse ja teiste pereliikmetega ning lahendada igapäevaseid suhtlusolukordi, ilma et ta kahjustaks suhteid või kasutaks võimu.

Koolitusel arutleme selle üle, millised vanemlikud oskused aitavad hoida pereliikmetega tugevaid suhteid ja lahendada igapäevaseid keerukaid suhtlusolukordi. Õppimine toimub väikeses grupis ning kohtumiste vahepeal saavad osalejad uusi oskusi proovida ja sel moel kinnistada. Tekkinud küsimusi võivad lapsevanemad järgmisel koolitusel jagada ning me proovime neile koos vastuseid leida.

  • Põhiteemad: aktiivne kuulamine, hea eneseväljendus, kehtestamine, konflikti lahendamine
  • Meetodid: lühiloengud, rühmatööd, kogemuste analüüs, rollimängud, harjutused, arutelud
  • Osalejate arv grupis: 10–16
  • Kestus: 8 × 3 tundi
  • Hind: 250 eurot (soodushind 230 eurot, kui registreerite üheaegselt koolitusele 2 või enam osalejat (abikaasad, elukaaslased, sõbrad, sugulased)
  • Toimumisajad: 6. oktoober, 13. oktoober, 20. oktoober, 3. november, 10. november, 17. november, 24. november, 1. detsember kell 17.30–20.30
  • Koolitajad: Külli Natka ja Liisi Kukk

Registreerun Perekoolitusühingu Sina ja Mina veebilehel koolitusele

Jalus