fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Nõustaja ja terapeut Karin Pae

Karin Pae

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli alus- ja esiõpetuse õpetaja ning lapsepsühholoogia eriala ja aastate jooksul täiendanud end erialastel koolitustel. Praegu õpin pereterapeudiks Kiira Järve Pereteraapia Koolituskeskuses ja olen väljaõppes pereterapeut.

Töötan aastast 2014 Audentese lastekooli ja huvikeskuse juhatajana. Olen tegutsenud ka õpetajana: pärast ülikooli lõpetamist valmistasin kooliks ette eelkooliealisi lapsi, hiljem andsin põhikooli- ja gümnaasiumiõpilastele inimeseõpetuse, perekonnaõpetuse ning psühholoogiatunde. Pean õpetajatööd väga väärtuslikuks kogemuseks, kuna see on andnud mulle palju õppimis- ja avastamisrõõmu.

Olen ka lasteraamatute ja õppemängude kaasautor ning kujundaja. Koostöös kirjastusega Matle on ilmunud kuus õppemängude komplekti ja kümme raamatut.

Muutused kuuluvad loomuliku osana elu juurde ja nendega toimetulek võib olla mõnikord väga raske. Seetõttu väärtustan pereterapeudina perede julgust küsida keerulises ja muutunud olukorras nõu ning abi.

Kontaktid

Karin Pae
nõustaja ja pereterapeut (väljaõppes)
[email protected]

Jalus