fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Nõustaja, terapeut ja koolitaja Auli Andersalu-Targo

Auli Andersalu-Targo

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli psühholoogia erialal (MA) ja tegutsenud koolipsühholoogina alates 2002. aastast. Olen õppinud ka psühhodünaamilist laste ja noorte individuaalteraapiat ning pereteraapiat.

Oma koolipsühholoogi karjääri jooksul olen andnud gümnaasiumis noortele mitmesuguseid inimeseõpetuse kursusi. Laste ja noortega töötades pean ma väga oluliseks nende lugude tõsiselt võtmist, nende muredesse süvenemist ja pere kaasamist raskuste leevendamisse.

Umbes kümmekond aastat olen tegutsenud ka täiskasvanute koolitajana, mille puhul minu peateemadeks on olnud lastevanemate oskused, kiusamisvaba haridustee loomine ja suhtlemisoskused. Minu pikaajalised koostööpartnerid on Lastekaitse Liit, Perekeskus Sina ja Mina ning sihtasutused Väärtustades Elu ja Kiusamisvaba Kool.

Koos abikaasaga oleme täiskasvanud tütre vanemad ja me mõlemad õpime praegu tütrega looma uutmoodi ehk täiskasvanutevahelist suhet.

Mulle meeldib viibida selliste inimeste seltskonnas, kellega saan pidada sisukaid jutuajamisi. Samas võin ma käia üksi mõnes kohvikus inimesi vaatlemas. Energiat taastan kas omaette aias töötades või koos noortega tänavatantsu trenni tehes. Mulle meeldib meri ja ma väga armastan koos abikaasaga käia maailma avastamas.

Kontaktid

Auli Andersalu-Targo
koolitaja, nõustaja ja terapeut (superviseeritav)
[email protected]

Jalus