fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Spordipsühholoog Kristel Kiens

Kristel Kiens

Olen ise tegelenud 16 aastat võistlusspordiga, kuid nüüd olen pühendunud teiste arengu toetamisele nii spordis kui ka väljaspool. Usun, et inimeses on peidus palju rohkem ressursse, kui esialgu arvame. Seepärast on uudishimulik enda avastamine ja arendamine väga väärtuslik elukestev protsess.

Nii psühholoogitöös kui ka isiklikus elus toetun käsitlustele ja oskustele, mis on seotud teadveloleku, pühendumise ning enesesõbralikkusega. Koostöös panustan sellesse, et inimesed saaksid teadlikumaks ja oleksid rohkem ühenduses nii iseenda, teiste, hetkede kui ka välise maailmaga.

Olen lõpetanud Tartu Ülikoolis psühholoogia eriala ja kaitsnud Jyväskyläs spordipsühholoogia magistrikraadi. Praegu olen Tallinna Ülikoolis psühholoogia doktorant. Olen ennast süvendatult arendanud kursustel, mis käsitlevad aktsepteerimise ja pühendumise teraapiat, teadvelolekut (mindfulness) ning enesesõbralikkust (self-compassion).

Kontaktid

Kristel Kiens
spordipsühholoog
[email protected]

Jalus