fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Raamatukogu

Audentese raamatukogu õpikufond sisaldab eestikeelseid õppematerjale ja rahvusvahelisele IB õppele mõeldud ingliskeelset õppekirjandust.

Põhikogus on u 9 500 raamatut, mille hulka kuulub ligi 7 000 eestikeelset ilukirjanduse, aimekirjanduse ja teatmeteose nimetust ning ligi 300 ingliskeelset raamatut. Rahvusvahelise kooli õpilastele leidub ka vene- ja hispaaniakeelseid õppe- ning lugemismaterjale.

Meie raamatukogust võivad laenutada kõik Audentese kooli statsionaarsed ja kaugõppe õpilased, samuti lapsevanemad ning töötajad. Lugejate kasutuses on viis internetiühendusega arvutit ja toimib ka Wi-Fi.

Aina elektroonilisemaks ja tehnoloogilisemaks arenevas maailmas väärtustame meie paberraamatut, mida saab nautida käe, südame ning peaga. Hea raamat loob kooskõla keha, hinge ja vaimu vahel.

2012. aasta kevadel sai alguse ilus traditsioon, kus kõik klassid kingivad iga-aastasel kooli sünnipäeval, 15. mail, koolile raamatu. Kingitud raamatuid on nüüd juba üle 200. Oleme kõigile lapsevanematele, õpilastele, õpetajatele ja kaastöötajatele nende kingituste eest väga tänulikud.

Huvilised saavad laenutada DVD-sid sarjast „Eesti filmiklassika“.

Raamatukogus on lugemiseks mitmesugused ajalehed ja ajakirjad

Ajalehed Lasteajakirjad Muud ajakirjad Spordiajakirjad
Eesti Ekspress Hea Laps Akadeemia Jalka
Eesti Päevaleht Minu Maailm Edasi Jooksja
Õpetajate Leht Täheke Eesti Loodus Orienteeruja
Horisont Sport
Imeline Teadus Start!
Tennis

Kasulikud lingid
Suurimate raamatukogude e-kataloog ESTER
Eestimaa raamatukogude elektronkataloog URRAM
Eesti artiklite andmebaas ISE
Rahvusraamatukogu digiarhiiv DIGAR
Internetisõnastike leht Keeleveeb
Eesti rahvakalendri tähtpäevade andmebaas Berta
Eesti Lastekirjanduse Keskus

Kontaktid

Ursula Aavasalu
Raamatukogu ja teabekeskuse spetsialist
Telefon 699 6505
[email protected]

Raamatukogu on avatud
E–N 9.00–17.00
R 9.00–15.00

Jalus