fbpx
Otsi
 

Audentes 25 matkasari

Matkasari „Audentes 25“

Audentes sai maikuus 25-aastaseks. Tähistasime seda sünnipäeva kogu 2019/2020. õppeaasta jooksul paljude ettevõtmistega. Erakooli tervisenõukogu käivitas selle tähtpäeva puhul matkasarja, kus õppeaasta jooksul said huvilised osaleda viiel 5 kilomeetri pikkusel matkal. Nii kõnniti Audentese 25. sünnipäevaks kokku 25 kilomeetrit.

Ootame ka sel õppeaastal matkadest osa saama õpilasi, nende pereliikmeid, õpetajaid ja kooli sõpru, et ühiselt liikuda ning loodusest rõõmu tunda. Sel aastal on plaanis kolm matka – sügisel, talvel ja kevadel. Teine matk oli koos matkajuhiga planeeritud laupäevaks, 23. jaanuariks, mil kõik huvilised oleksid jälle saanud liituda ühismatkaga. Seoses riigis kehtivate piirangutega ei korralda me ühist matka, vaid oleme ette valmistanud juhised, et saaksite matka teekonna iseseisvalt ette võtta.

Talvematkal saab uudistada Pirita ja botaanikaaia piirkonda. Tervisenõukogu koordinaator ja matkajuht Krista Kinkar on matka teekonna pildid ja abistavad juhised kirja pannud, et kõik huvilised saaksid talvematka näiteks perekeskis nädalavahetusel ette võtta. Matkajuhi läbitud teekond on põnev ning käib mööda erinevaid teid. Vahvaid pilte oma matkaseltskonnast ootame e-posti aadressile huvijuht@audentes.ee.

Vaatan talvematka teekonda ja kirjeldust

 

Esimene matk toimus Harku metsas ning toimub koos matkajuhi Krista Kinkari juhtimisel 25. septembril kell 17. Huvi korral oli võimalus matk läbida ka iseseisvalt oma perega näiteks 26. või 27. septembril, milleks jagasime ka läbitud matkaraja joonist allolevas tabelis.

Matkasari 2020/2021 õppeaastal

Kuupäev Kellaaeg Sihtkoht
25. september 17.00 Harku terviserada
Vaatan matka teekonda
22.–24. jaanuar Botaanikaaia rada
Vaatan matka teekonda ja kirjeldust
25. märts 17.00 Kloostrimetsa rada

 

Täname kõiki huvilisi, kes matkasarjal osalesid. Kõigil kolmel ühismatkal osales üle saja inimese ning ka viimastest iseseisvatest matkadest saadeti meile mitmekümneid pilte ja lõbusaid lugusid oma matkadest. Nagu lubatud, siis osalejatele, kes kõikidel matkadel kaasa lõid, kingiti viimasel koolipäeval tänukiri osalemise eest ning meene – kooli logoga torusall, mida saab mitmekülgselt kanda nii laps kui ka täiskasvanu. Lisaks kinkisime torusallid ka mitmele perele, kes olid osalenud vähemalt ühel matkal ning kellele naeratas loosiõnn.

Matkasari 2019/2020 õppeaastal

Kuupäev Kellaaeg Sihtkoht
25. september 17.00 Järve terviserada (algusega Audentesest)
25. november 17.00 Sütiste metsa rada (algusega Audentesest)
25. jaanuar 12.00 Pääsküla raba õpperada
25. märts Iseseisev matk
25. mai Paljassaare poolsaar

 

Kontakt

Krista Kinkar
tervisenõukogu koordinaator
krista.kinkar@audentes.ee

Jalus