Otsi
 

Audentes 25 matkasari

Matkasari „Audentes 25“

Tuleva aasta maikuus saab Audentes 25-aastaseks. Tähistame seda sünnipäeva kogu 2019/2020. õppeaasta jooksul paljude ettevõtmistega. Erakooli tervisenõukogu käivitab selle tähtpäeva puhul matkasarja, kus õppeaasta jooksul saavad huvilised osaleda viiel 5 kilomeetri pikkusel matkal. Nii kõnnime Audentese 25. sünnipäevaks kokku 25 kilomeetrit.

Ootame nendele matkadele õpilasi, nende pereliikmeid, õpetajaid ja kooli sõpru, et ühiselt liikuda ning loodusest rõõmu tunda. Osalejatele, kes kõigil viiel matkal kaasa löövad, kingime matkasarja lõppedes kooli meene ning kõigi vahel, kes on vähemalt ühel korral osalenud, loosime välja lisa meeneid.

Kõigil kolmel ühismatkal osales üle saja inimese ning ka viimastest iseseisvatest matkadest saadeti meile mitmekümneid pilte ja lõbusaid lugusid oma matkadest. Nagu lubatud, siis osalejatele, kes kõikidel matkadel kaasa lõid, kingiti viimasel koolipäeval tänukiri osalemise eest ning meene – kooli logoga torusall, mida saab mitmekülgselt kanda nii laps, kui täiskasvanu. Lisaks kinkisime torusallid ka mitmele perele, kes olid osalenud vähemalt ühel matkal ning kellele naeratas loosiõnn.

Täname kõiki huvilisi, kes matkasarjal osalesid. Loodame ka tulevikus kõikide matkasõpradega ühise kooliperena matkata!

Kuupäev Kellaaeg Sihtkoht
25. september 17.00 Järve terviserada (algusega Audentesest)
25. november 17.00 Sütiste metsa rada (algusega Audentesest)
25. jaanuar 12.00 Pääsküla raba õpperada
25. märts Iseseisev matk
25. mai Paljassaare poolsaar

 

Kontakt

Krista Kinkar
tervisenõukogu koordinaator
krista.kinkar@audentes.ee

Jalus