fbpx
Otsi
 

Audentes 25 matkasari

Matkasari „Audentes 25“

Audentes sai maikuus 25-aastaseks. Tähistasime seda sünnipäeva kogu 2019/2020. õppeaasta jooksul paljude ettevõtmistega. Erakooli tervisenõukogu käivitas selle tähtpäeva puhul matkasarja, kus õppeaasta jooksul said huvilised osaleda viiel 5 kilomeetri pikkusel matkal. Nii kõnniti Audentese 25. sünnipäevaks kokku 25 kilomeetrit.

Ootame ka sel õppeaastal matkadest osa saama õpilasi, nende pereliikmeid, õpetajaid ja kooli sõpru, et ühiselt liikuda ning loodusest rõõmu tunda. Sel aastal on plaanis kolm matka – sügisel, talvel ja kevadel. Esimene matk toimub Harku metsas ning toimub koos matkajuhi Krista Kinkari juhtimisel 25. septembril kell 17. Huvi korral on võimalus matk läbida ka iseseisvalt oma perega näiteks 26. või 27. septembril, milleks jagame ka läbitud matkaraja joonist allolevas tabelis. Matkajuhiga läbitud teekond on põnev ning käib mööda metsateid, kuid iseseisvalt võib matka läbida ka omale mugavama raja valides. Ootame vahvaid pilte teie matkaseltskonnast, mida saate saata e-posti aadressile huvijuht@audentes.ee.

Matkasari 2020/2021 õppeaastal

Kuupäev Kellaaeg Sihtkoht
25. september 17.00 Harku terviserada, algusega Kalda tn parklast (lähim punkt kaardirakendustes: Kalda 12)
Vaatan matka teekonda
23. jaanuar 12.00 Botaanikaaia rada
25. märts 17.00 Kloostrimetsa rada

 

Täname kõiki huvilisi, kes matkasarjal osalesid. Kõigil kolmel ühismatkal osales üle saja inimese ning ka viimastest iseseisvatest matkadest saadeti meile mitmekümneid pilte ja lõbusaid lugusid oma matkadest. Nagu lubatud, siis osalejatele, kes kõikidel matkadel kaasa lõid, kingiti viimasel koolipäeval tänukiri osalemise eest ning meene – kooli logoga torusall, mida saab mitmekülgselt kanda nii laps kui ka täiskasvanu. Lisaks kinkisime torusallid ka mitmele perele, kes olid osalenud vähemalt ühel matkal ning kellele naeratas loosiõnn.

Matkasari 2019/2020 õppeaastal

Kuupäev Kellaaeg Sihtkoht
25. september 17.00 Järve terviserada (algusega Audentesest)
25. november 17.00 Sütiste metsa rada (algusega Audentesest)
25. jaanuar 12.00 Pääsküla raba õpperada
25. märts Iseseisev matk
25. mai Paljassaare poolsaar

 

Kontakt

Krista Kinkar
tervisenõukogu koordinaator
krista.kinkar@audentes.ee

Jalus