fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Audentes 25 matkasari

Matkasari „Audentes 25“

Audentes sai maikuus 25-aastaseks. Tähistasime seda sünnipäeva kogu 2019/2020. õppeaasta jooksul paljude ettevõtmistega. Erakooli tervisenõukogu käivitas selle tähtpäeva puhul matkasarja, kus õppeaasta jooksul said huvilised osaleda viiel 5 kilomeetri pikkusel matkal. Nii kõnniti Audentese 25. sünnipäevaks kokku 25 kilomeetrit.

Ootame ka sel õppeaastal matkadest osa saama õpilasi, nende pereliikmeid, õpetajaid ja kooli sõpru, et ühiselt liikuda ning loodusest rõõmu tunda. Sel aastal on plaanis kolm matka – sügisel, talvel ja kevadel. Kolmas matk on koos matkajuhiga planeeritud teisipäevaks, 25. maiks kell 17, mil kõik huvilised saavad liituda ühismatkaga või jällegi läbida matka isekeskis.

Kevadmatk viib meid sel korral Piritale, Kloostrimetsa rajale. Matkajuht Krista Kinkar on ette valmistanud umbes 4 km pikkuse raja, mida saame kõiki ohutusreegleid järgides läbida ühismatkana 25. mail kell 17 või läbida nädala jooksul perekeskis, kasutades matka teekonda ja kirjeldust. Vahvaid pilte oma matkaseltskonnast ootame e-posti aadressile huvijuht@audentes.ee.

Juhised matka alguspunkti jõudmiseks: Liigu mööda Pirita teed. Möödu Pirita kloostri varemetest, kuni Pirita vabaaja keskus jääb vasakut kätt. Sealt pööra paremale, kus silt näitab teletorni poole – 3km. Sõida edasi umbes 400 m ning kogunemine toimubki paremat kätt tee ääres, kus on ka parkla märk ja terviseradade kaart.

Vaatan kevadmatka teekonda ja kirjeldust

Vaatan kevadmatka alguspunkti

 

Esimene matk toimus Harku metsas ning koos matkajuhi Krista Kinkari juhtimisel. Talvematkal sai uudistada Pirita ja botaanikaaia piirkonda. Matk toimus mitme päeva jooksul ning selleks lõime võimaluse matk läbida iseseisvalt oma perega, milleks jagasime matkaraja joonist allolevas tabelis.

Matkasari 2020/2021 õppeaastal

Kuupäev Kellaaeg Sihtkoht
25. september 17.00 Harku terviserada
Vaatan matka teekonda
22.–24. jaanuar Botaanikaaia rada
Vaatan matka teekonda ja kirjeldust
25. mai 17.00 Kloostrimetsa rada
Vaatan matka teekonda ja kirjeldust

 

Täname kõiki huvilisi, kes matkasarjal osalesid. Kõigil kolmel ühismatkal osales üle saja inimese ning ka viimastest iseseisvatest matkadest saadeti meile mitmekümneid pilte ja lõbusaid lugusid oma matkadest. Nagu lubatud, siis osalejatele, kes kõikidel matkadel kaasa lõid, kingiti viimasel koolipäeval tänukiri osalemise eest ning meene – kooli logoga torusall, mida saab mitmekülgselt kanda nii laps kui ka täiskasvanu. Lisaks kinkisime torusallid ka mitmele perele, kes olid osalenud vähemalt ühel matkal ning kellele naeratas loosiõnn.

Matkasari 2019/2020 õppeaastal

Kuupäev Kellaaeg Sihtkoht
25. september 17.00 Järve terviserada (algusega Audentesest)
25. november 17.00 Sütiste metsa rada (algusega Audentesest)
25. jaanuar 12.00 Pääsküla raba õpperada
25. märts Iseseisev matk
25. mai Paljassaare poolsaar

 

Kontakt

Krista Kinkar
tervisenõukogu koordinaator
krista.kinkar@audentes.ee

Jalus