fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Audentese matkasari

Matkasari 2021/2022 õppeaastal

Tähistasime Audentese 25. sünnipäeva kahe õppeaasta jooksul paljude ettevõtmistega. Erakooli tervisenõukogu käivitas selle tähtpäeva puhul matkasarja, kus mõlema õppeaasta jooksul said huvilised osaleda kaheksal matkal. Huvilisi oli palju nii ühismatkadel kui ka iseseisvatel matkadel, milleks jagasime raja jooniseid.

Ootame ka sel õppeaastal matkadest osa saama õpilasi, nende pereliikmeid, õpetajaid ja kooli sõpru, et ühiselt liikuda ning loodusest rõõmu tunda. Sel aastal on plaanis kaks matka – sügisel ja kevadel. Kevadmatk saab ühismatkana toimuma 10. mai õhtul kell 18. Matkajuht Krista Kinkar on ette valmistanud umbes 4,5 km ühismatka raja Kloostrimetsa soo matkarajal.

Kuupäev Kellaaeg Sihtkoht
23. september 18.00 Kopli matkarada
Matka alguspunkt aadressil Sepa 33, Kopli Google maps sihtkoht
Vaatan sügismatka teekonda ja kirjeldust
10. mai 18.00 Kloostrimetsa soo matkarada
Juhised matka alguspunkti jõudmiseks

Sügismatk viis meid sel korral Kopli matkarajale. Matkajuht Krista Kinkar valmistas ette umbes 5 km pikkuse raja, mida saime kõiki ohutusreegleid järgides läbida ühismatkana 23. septembril kell 18. Matka alguspunktiks oli Sepa 33 parkla. Võimalus oli matk läbida ka perekeskis kuni 22. oktoobrini, kasutades matka teekonda ja kirjeldust.

 

Matkasari 2020/2021 õppeaastal

Esimene matk toimus Harku metsas ning koos matkajuhi Krista Kinkari juhtimisel. Talvematkal sai uudistada Pirita ja botaanikaaia piirkonda. Matk toimus mitme päeva jooksul ning selleks lõime võimaluse matk läbida iseseisvalt oma perega, milleks jagasime matkaraja joonist allolevas tabelis. Kolmas matk toimus Pirital, Kloostrimetsa rajal.

Kuupäev Kellaaeg Sihtkoht
25. september 17.00 Harku terviserada
Vaatan matka teekonda
22.–24. jaanuar Botaanikaaia rada
Vaatan matka teekonda ja kirjeldust
25. mai 17.00 Kloostrimetsa rada
Vaatan matka teekonda ja kirjeldust

 

Matkasari 2019/2020 õppeaastal

Täname kõiki huvilisi, kes matkasarjal osalesid. Kõigil kolmel ühismatkal osales üle saja inimese ning ka viimastest iseseisvatest matkadest saadeti meile mitmekümneid pilte ja lõbusaid lugusid oma matkadest. Nagu lubatud, siis osalejatele, kes kõikidel matkadel kaasa lõid, kingiti viimasel koolipäeval tänukiri osalemise eest ning meene – kooli logoga torusall, mida saab mitmekülgselt kanda nii laps kui ka täiskasvanu. Lisaks kinkisime torusallid ka mitmele perele, kes olid osalenud vähemalt ühel matkal ning kellele naeratas loosiõnn.

Kuupäev Kellaaeg Sihtkoht
25. september 17.00 Järve terviserada (algusega Audentesest)
25. november 17.00 Sütiste metsa rada (algusega Audentesest)
25. jaanuar 12.00 Pääsküla raba õpperada
25. märts Iseseisev matk
25. mai Paljassaare poolsaar

 

Kontakt

Krista Kinkar
tervisenõukogu koordinaator
[email protected]

Jalus