fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Koroonaviiruse leviku tõkestamine 2020/2021. õppeaastal

1. Kätehügieen ja kaitsevahendid
1.1. Koolimajade, õpilaskodu ning spordikeskuse kohviku ja fuajee seintele on paigaldatud automaatsed kätepuhastusjaamad ja sildid „Pese või desinfitseeri hoolikalt käsi“. Mõlema koolimaja kõigis klassides on võimalik kasutada pumbaga pudelis olevat desinfitseerimisvahendit.
1.2. Sööklasse ja tualettruumidesse on paigaldatud seebidosaatorid ning sildid „Pese hoolikalt käsi“. Käte pesemine seebiga enne söömist ja pärast tualettruumi kasutamist on kohustuslik.
1.3. Enne ja pärast ühise õppevahendi (näiteks iPadi või arvuti) kasutamist tuleb käed desinfitseerida või seebiga pesta.
1.4. Töötajad, kes on paljude inimestega vahetus kontaktis (näiteks koolitädi, büroojuht, kooliõde, raamatukogu juhataja), saavad kasutada kooli soetatud näomaske ja visiire. Maski või visiiri kandmine ei ole kohustuslik, kuid koolipidaja võib vajaduse korral vastava nõude kehtestada.

2. Majja sisenemine
2.1. Lapsevanemal soovitame koolimajja mitte tulla, kui see ei ole tingimata vajalik. Koolimajas võib viibida lapsevanem, kes näiteks osaleb koos lapsega õppetöös, aitab väikest last garderoobis või arutab õpetajaga kiireloomulist küsimust. Koolimajja sisenedes palume desinfitseerida käed ja kanda maski.
2.2. Pikapäevarühma vastu tulles helistab lapsevanem õpetajale ja ootab last garderoobi juures.
2.3. Lapsevanem liigub koolimaja koridorides ja klassiruumides üksnes äärmise vajaduse korral.
2.4. Kohtumised ja perevestlused õpetajaga toimuvad eelneval kokkuleppel.
2.5. Lastevanemate koosolekud ja koolitused toimuvad kas veebis või osalejate arvule sobiva suurusega ruumis.

3. Õppetöö, treeningud ja huvitegevus
3.1. Õppetöö, treeningud ja huvitegevus toimuvad võimalikult tavapärasel viisil.
3.2. Tunniplaani on kavandanud paaristunde, et hajutada õpilaste hulka koolimajades ja sööklas ning korraldada ilusa ilma korral õuevahetunde.
3.3. Vahetundide ajal toimub ruumide tuulutamine.

4. Haigestumine
4.1. Palaviku, köha, nohu või muu haigustunnuse korral on koolis, treeningul või huviringis osalemine keelatud.
4.2. Õpetajal või treeneril on õigus haigustunnustega õpilane koju saata.
4.3. Õpilase või muu pereliikme haigestumisest teavitab lapsevanem klassijuhatajat viivitamatult.

Vaatan Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Terviseameti soovitusi õppetöö korraldamisel koroonaviiruse leviku tingimustes

Jalus