fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Maskott Juss

2000. aastate algusest on Audentese erakooli maskotiks kass Juss. Miks just kass? Idee pärineb eesti rahvaluulesalmist „Meie kiisul kriimud silmad“, milles kass kutsub lapsi lugema, hoolitsedes koolmeisterlikult nende hariduse eest.

Maskotist on valminud ka skulptuur, mille autor on Hannes Starkopf ja mis asub väikese koolimaja fuajees.

Juss osaleb 1. septembri aktustel, spordipäevadel ja muudel koolisündmustel. Samuti on kõigil õpilastel kass Jussi helkur.

 

Rookass Kusti

2009/2010. õppeaastal sai õpilaste eestvedamisel alguse idee asuda toetama Tallinna loomaaeda. Selleks otsustati esmalt hakata raha koguma laatadel, mis toimuvad kaks korda aastas sügiseti ja kevadeti ning kus õpilased müüvad endavalmistatud maiustusi, käsitööd ja mitmesuguseid leiutisi.

Kuna Audentese erakooli maskott on kass Juss, otsustati ühiselt, et hakkame kaslase vaderiks. 2010. aasta suve hakul saabusid loomaaeda Poolast kaks uut rookassi, kellest aastane isasloom sai meie laste lemmikuks. Sügisel korraldati rookassi nimekonkurss, mille võitjaks tuli „Kusti“.

Loomaaiaga sõlmiti vaderileping 4. oktoobril 2010 ning kinnitati rookassi puurile toetussilt.

15. oktoobril 2020 suri rookass Kusti 11 aasta vanuselt ning sellega lõppes ka vaderileping. 2020. aastast jätkavad erakooli lapsed Tallinna loomaaia toetamist erinevate kampaaniate (nt kõrvitsakampaania) raames.

Jalus