fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Direktori pöördumine

Hea lapsevanem!

Uus õppeaasta algas koolile eriliselt: üle mitme aasta avasime kolm täismahus 1. klassi ja sealsed 54 teadmishimulist õpilast alustasid kooliteed täiesti uue Lotte aabitsaga.

Sügiseks valmis lõplikult ka suur koolimaja. Mitu aineõpetajat said endale uue klassiruumi ning raamatukogu laienes lugemissaali võrra. Uued ruumid sai endale ka meie rahvusvahelise IB gümnaasiumiõppe kasvav üksus, millega on sellest õppeaastast liitunud mitu rahvusvahelise taustaga õpetajat.

Kuigi kooliteed on käidud napilt poolteist kuud, on meie õpilased ja õpetajad selle lühikese aja jooksul korda saatnud palju toredat. Algkooli traditsioonilisel sügislaadal koguti Tallinna loomaaias elava rookassi Kusti toetuseks rekordsumma. Häid elamusi said õpilased looduspäeva, vanavanemate päeva ja liikluspäeva raames. Selle kuu alguses tähistasime tavapäraselt ka õpetajate päeva, mis võimaldas õpetajatel taas koolielu pisut teise pilguga vaadata ning võtta vastu tänu ja tunnustust nii õpilastelt kui ka kolleegidelt.

Koolivaheaeg aga koputab juba uksele, et õpilased võiks pisut hinge tõmmata ja vabamalt aega veeta. Soovitan Teil tutvuda Audentese Huvikeskuse kodulehel linnalaagri tegemistega, et saaksite pakkuda lastele sügispuhkuse ajaks põnevaid tegemisi.

Meeldivat vaheaega ja kohtumiseni uuel õppeveerandil!

Ahto Orav
Audentese Erakooli direktor

Jalus