fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Robootikaring (1.–2. klass)

Robootikaringi eesmärk on arendada lapse ruumilist, loovat ja tehnilist mõtlemist ning õppida oma tegevust läbi mõtlema ja plaanima.

Huviring on komplekteeritud. Andke meile oma soovist avaldust saates ikkagi teada. Saame lisada Teie lapse ootenimekirja, et vabade kohtade tekkimisel Teile seda pakkuda.

Sihtrühm 1.–2. klassi õpilased
Osalejate arv 14 õpilast
Kursuse maht 1 kord nädalas 60 minutit
Toimumise aeg neljapäev 14.00–15.00
Toimumise koht väikese koolimaja klass 110
Õpetaja Maris Neumann
Kuutasu* 50 €

Robootikaringis toimub Lego WeDo 2.0 robotite baasil. Õpitakse tundma robotite põhikomponente, juhtimiskeskust, andureid ja mootoreid. Programmeerimine toimub lihtsa piktogrammilise tarkvara abil. Õpitakse läbi erinevate praktiliste tööde, arendades laste tehnilist mõtlemist, probleemide lahendamise võimet ja meeskonnatööd. Iga tund algab tutvustava osaga tunni teema kohta, näiteks autode ajalugu, erinevad loodusnähtused, kosmosevallutused, trummisignaalidest tänapäeva arvutiteni.

Robootikaringis saab laps teadmisi ja oskusi

  • robootika seotusest igapäevaeluga;
  • tehniliste lahenduste ja konstrueerimise valdkonnast;
  • töö kavandamisest ja tegevuste plaanimisest ning koostööst;
  • roboti aju ja andurite ühendamisest ning seadistamisest;
  • programmeerimistarkvara kasutamisest;
  • tehniliste jooniste ja juhendite koostamisest ning nende lugemisest.

Huviringi avame juhul, kui sinna on registreerunud vähemalt kaheksa last.

*Huviringi kuutasu arvestame kalendrikuusse jäävate õppenädalate põhjal. Kuutasuks märgitud summa on tasu nelja õppenädala eest. Kui kalendrikuusse jääb näiteks kolm või viis õppenädalat, siis arvestame tasu vastavalt kas vähem või rohkem.

Tasumine toimub arve alusel iga kuu viiendaks päevaks. Üksikute puudutud tundide osas tagasiarvestust ei tehta.

Jalus