fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Linnalaagrist

Audentese huvikeskus korraldab linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaega veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. Osalema on oodatud 6–12-aastased lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt.

Järgmine linnalaager toimub 23.–27. oktoober. Laagri juhendajateks on Audentese õpetajad.

  • Linnalaagris osaleb terve, haigustunnusteta laps.
  • Linnalaagri õpetajal on õigus haigustunnustega laps koju saata.

Registreerimine ja maksumus

Linnalaagri 1 päev maksab 43 eurot ja 5 päeva 195 eurot (sh 20% käibemaks). Kui on vabu kohti, siis võib liituda ka laagri toimumise ajal. Hind sisaldab toitlustamist kolm korda päevas, külastatavate kohtade pääsmeid ja meisterdamistarbeid. Tasumine toimub arve alusel pärast laagri lõppu.

Lapsele tuleks laagrisse kaasa anda kehtiv ühiskaart ja isikut tõendav dokument (ID-kaart või õpilaspilet).

Kui vanem teatab linnalaagrist loobumisest

  • vähemalt 3 tööpäeva enne laagri algust, arvet ei väljastata;
  • laagri toimumise ajal, esitatakse arve 50% ulatuses puudutud päevade maksumusest.

Kui vanem ei teata linnalaagrist loobumisest, esitatakse arve täies ulatuses.

Laager toimub, kui registreerunud on vähemalt kaheksa last igale päevale. Täpsemat infot linnalaagri kohta saate telefonil 699 6501 ja e-posti aadressil [email protected].

Linnalaagrite ajalugu

Esimesed Audentese linnalaagrid toimusid 2001. aastal ning olid mõeldud eelkõige lastekooli lastele. Aasta-aastalt kasvas laagris algkooliealiste osalejate hulk ja nüüd ongi laagrilisteks pigem koolilapsed.

Linnalaager toimub igal koolivaheajal (v.a jõuluvaheaeg) ja on mõeldud 6–12-aastastele lastele. Laagri ettevõtmisi kavandavad ja juhendavad meie erakooli õpetajad. Linnalaagri kava pakub vaheajaks põnevaid, arendavaid ja vaheldusrikkaid tegevusi. Käiakse majast väljas uudistamas ja kogemusi ammutamas. Samuti on laagri lahutamatuks osaks mitmesugused töötoad, kus lapsed saavad ise midagi meisterdada ja luua.

Mõni tegevus on kavas esimestest laagritest siiani. Sellised lemmikud on näiteks loomaaias, muuseumis ja kinos käigud, ujumine, samuti matkamine ning õues grillimine.

Huvi linnalaagri vastu on aastatega kasvanud ja nüüd osalevad laagris ka teiste koolide lapsed. Paljudele õpilastele on linnalaagrist saanud oodatud ja meelepärane koolivaheaja veetmise
traditsioon.

Jalus