fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Linnalaagrist

Audentese huvikeskus korraldab linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaega veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. Osalema on oodatud 6–12-aastased lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt.

Järgmine linnalaager toimub 13.–17. ja 20.–21. juuni. Laagri juhendajateks on Audentese õpetajad.

  • Linnalaagris osaleb terve, haigustunnusteta laps.
  • Linnalaagri õpetajal on õigus haigustunnustega laps koju saata.
  • Laps, kes on määratud eneseisolatsiooni või karantiini, ei tohi osaleda linnalaagris.

Registreerimine ja maksumus

Linnalaagrisse saab üksikuteks või kõikideks päevadeks registreerida lapsevanema kirjaliku avalduse alusel. Kui on vabu kohti, siis võib liituda ka laagri toimumise ajal. Tasumine toimub arve alusel pärast laagri lõppu.

Kui vanem teatab linnalaagrist loobumisest

  • vähemalt 3 tööpäeva enne laagri algust, arvet ei väljastata;
  • laagri toimumise ajal, esitatakse arve 50% ulatuses puudutud päevade maksumusest.

Kui vanem ei teata linnalaagrist loobumisest, esitatakse arve täies ulatuses.

Laager toimub, kui registreerunud on vähemalt kaheksa last igale päevale. Täpsemat infot linnalaagri kohta saate telefonil 699 6501 ja e-posti aadressil [email protected].

 

Linnalaagrite ajalugu

Audenteses on linnalaagrid toimunud 2001. aasta märtsist. Algusaastatel vastutas laagrite korraldusliku poole eest lastekool ja enamik osalejaid olidki lastekooli õpilased. Aasta-aastalt kasvas laagris algkooliealiste laste hulk ja 2009. aastal võttis linnalaagrite organiseerimise teatepulga üle huvikeskus.

Kui varasematel aastatel oli linnalaager mõeldud 6–12-aastastele õpilastele, siis 2014. aasta juunis toimus esimene eraldi linnalaager 5–7-aastastele, et ka väiksemad saaksid sisustada koolivaheaja arendavalt ja põnevalt.

Nooremas rühmas tehti laagripäevad lühemaks ja valiti vanusele sobiv kava, aga laager osutus 5–7-aastastele siiski liiga väsitavaks. Seetõttu ei toimu 2018. aasta sügisest enam eraldi noorema vanuserühma linnalaagrit. Huvilised on aga soovi korral oodatud 6–12-aastaste linnalaagrisse.

Meil on heameel, et linnalaager on laste ja ka vanemate seas endiselt oodatud ning hinnatud. Pakuvad ju need laagripäevad laste koolivaheaega tegutsemislusti ning tagavad vanematele kindlustunde, et laps on hästi hoitud ja tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Jalus