fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Küpsised

Audentese veebileht ja e-keskkonnad kasutavad küpsisetehnoloogiat

Nn küpsised (ingl k cookies) on väikesed tekstifailid, mis laaditakse e-keskkonna serveri kaudu kasutaja arvutisse. Selle tulemusena saab veebilehitseja edastada küpsise info igal e-keskkonna kasutuskorral e-keskkonnale tagasi, tundes sama kasutaja ära.

Rakendame küpsiseid seoses isikuandmete töötlemisega, kõigil neljal õiguslikul alusel:

  • lepingu täitmise (sealhulgas teenuse osutamise) vajadus;
  • seadusest tulenev kohustus;
  • õigustatud huvi või
  • kliendi nõusolek.

Küpsised võivad olla Sinu valikul veebilehitseja seadetes keelatud. Mõnel juhul aeglustab see keeld veebilehe sirvimist, vähendab lehe funktsionaalsust või takistab juurdepääsu.

Küpsistega kogutud infot kasutame järgmistel eesmärkidel:

  • teenuste osutamine: küpsised on väga vajalikud selleks, et meie veebileht ja elektroonilised teenused toimiksid ning kasutajakogemus oleks ühtlaselt hea. Näiteks kui inimene seda soovib, siis ei pea ta meie teenusesse sisse logides iga kord oma kasutajanime, parooli ja isikupärastamisvalikuid uuesti sisestama;
  • teenuste arendus: küpsistega hangitud teabe põhjal parandame oma e-keskkonna ja elektrooniliste teenuste toimimist. Kogume infot näiteks selle kohta, millised on meie veebilehe kõige populaarsemad osad, missugustelt veebilehtedelt kasutajad tulevad, missugustele veebilehtedele lähevad nad edasi ning kui kaua nad meie e-keskkonnas viibivad;
  • kasutusanalüüs: teeme küpsiste alusel statistikat oma e-keskkondade ja elektrooniliste teenuste kasutajate arvu kohta ning hindame reklaami tõhusust;
  • turunduse suunamine: küpsistega kogume infot ka sihtrühmade kohta, et otsustada, kus tasub teha reklaami või millist sisu peaksime konkreetsele veebilehitsejale suunama.

Vajaduse korral kombineerime küpsiste abil kogutud teavet infoga, mille oleme Sinu kohta saanud muul viisil (näiteks kasutatud teenuste info).

Meie lehel võib olla linke kolmanda isiku veebilehele, tootele ja teenusele ning ka sotsiaalmeedia laiendusi (näiteks Facebooki lisandmoodulid ehk pluginad ja Google Analytics), mida kasutame turunduse ja statistika eesmärgil. Meie veebilehel oleva kolmanda isiku teenus või rakendus allub konkreetse kolmanda isiku isikuandmekaitse reeglitele. Soovitame Sul tutvuda selliste isikute isikuandmekaitse praktikatega.

Kontaktid

AS Audentes
[email protected]
Telefon 699 6543

Jalus