fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Lastevanemate tagasiside

Katrin Tiivel
7-aastase Toomas Markuse ema

Audentese lastekoolis on lapsel turvaline ja huvitav uut kogeda ja õppida – seda isegi distantsõppe tingimustes. Töölehed ja loovad ülesanded, mille ettevalmistamisel on õpetaja palju vaeva näinud, panevad ennastki tahtma tagasi koolipinki.
Lapsevanemana viin pere pesamuna suurde koolimajja hea ja kerge südamega, sest maja polegi nii suur ning laps on hooliva käe ja pilgu all. 10-pallisel soovitusskaalal on meie soovitus siiski 11.

Elina Karlson
6-aastase Cassandra ema

Hoolimata praegusest eriolukorrast saab laps video vahendusel väga arendava ja kaasahaarava õppematerjali. Nii ei kao õpetaja ja lapse vahel side. Oleme väga õnnelikud, et valisime Audentese lastekooli, kes hoolib laste arengust.

Kristiina Hiie
6-aastase Liis Mirelli ema

Audentese lastekool on meile olulise tähtsusega: pere mõlemad lapsed on õppinud õpetaja Eliisi juures (alates 4-aastaste rühmast). See aeg on olnud erakordselt ilus ja arendav tänu õpetaja Eliisi südamlikkusele, sõbralikkusele ja lapsekesksusele. Meile on hästi sobinud ka lastekooli korralduslik pool. Jätkamine Audentese erakoolis on kindel valik.

Merilin Metsalu
4-aastase Adami ema

Meie pere mõlemad poisid on Audentese lastekoolis õppinud ning oleme kõik väga rahul – nii suured kui ka väikesed.
Adam on selle kooli üle väga õnnelik ning teatab alati kõigile, et tema käib lastekoolis ja talle väga meeldib seal. Rõõm on vaadata, kuidas ta igal esmaspäeva hommikul, suu kõrvuni, koolimajja siseneb ning sama rõõmsalt pärast koolimajast väljub.

Aire Aakre
7-aastase Ralfi ema

Hindan kõrgelt eelkooli turvalist ja mõnusat keskkonda: laps saab oma esimese koolikogemuse vilunud õpetaja juhendamisel, õppematerjalid on hästi ette valmistatud ja mängulised.
Õppetööd ja last puudutav info saabub alati õigel ajal ning kool on olnud igati abiks vanemale lapse koolitee sujuval korraldamisel.

Triin Sarapuu
7-aastase Marii ema

Oleme lastekooliga väga rahul. Siinsed õpetajad on tõeliselt armsad ja toredad ning inspireerivad lapsi uusi teadmisi omandama. Meeldib ka suhtumine, et iga laps on erinev ja seega tuleb õpetamist varieerida.

Marina Mamutova
5-aastase Milana ema

Audentese kooli õpetajad hoolivad, märkavad ja annavad tagasisidet. Kooli jagatav info on selgelt mõistetav ja põhjalik.
Õppematerjalid ja tunnid arendavad last märgatavalt. Laps ootab koolitunde ning on nende suhtes alati positiivselt meelestatud.

Marja-Liisa Soone
4-aastase Georgi ja 7-aastase Hermani ema

Audentese koolipere ongi pere. Siia on hea tulla ja turvaline last jätta. Õpetajad märkavad last ja tegelevad tema omapäradega: aitavad nõrkustest üle ning arendavad tugevusi. Vanemal on koolipäevast ja tegevustest pidev ülevaade. Ka keeruline distantsõppeaeg on lahendatud väga mugavalt ja mõistlikult.

Jalus