fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Beebikoolist

Beebikooli ootame kuni 2-aastaseid lapsi koos emade ja isadega. Beebikoolis lauldakse, mängitakse, silitatakse ja võimeldakse. Aitame harjutada peahoidu, õpime keerama-pöörama, avastame käsi-jalgu, harjutame haaramist, roomamist ja kukerpallitamist.

Laste kõrval pöörame tähelepanu ka emade lõdvestumisele ja kehahoiule. Anname nõu lapse arengu ja toitmise kohta. Aeg-ajalt korraldame ka loenguid ja vestlusringe imetamise, lapse arengu psühholoogia, ema ja lapse tervise ning muudel asjakohastel teemadel.

Toimumise aeg ja koht
Tunnid toimuvad esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti väikeses koolimajas, kuhu on mugav vankriga tulla Tondi tänava poolsest klaasuksest. Trepile pannakse 10 minutit enne tundide algust kaldtee. Sissepääsemiseks helistage palun uksekella. Uks lukustatakse 10 minutit pärast tunni algust, hilinemise korral pääseb koolimajja hoovipoolsest peauksest.

Vaatan lisainfot asukoha ja parkimise kohta kaardilt

Ühes rühmas on 8–10 last koos emade ja/või isadega. Rühma avame, kui on registreerunud vähemalt 8 last. Avalduse vastuvõtt beebikooli toimub vabade kohtade olemasolul läbi õppeaasta.

Beebikooliga tutvumiseks on võimalus tulla proovipäevale, mille tasu on 12 eurot. Proovipäevale registreerimiseks palume täita avaldus ning märkida lisainfo lahtrisse proovipäeva kuupäev ja kellaaeg.

Jalus