fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Eelkoolist

6-aastast last ootab peagi ees koolitee ja õpingud esimeses klassis. Koolivalmiduse kujunemist mõjutab oluliselt ka keskkond, kus laps kasvab ja tegutseb. Eelkool on perele toeks ning abiks lapse kooliks ettevalmistamisel ja koolieluga kohanemisel.

Eelkoolis aitavad meie õpetajad lastel saada targemaks ja nutikamaks numbrite ja tähtede maailmas, süstides koolijütsidesse õpihuvi ja -rõõmu.

Eelkoolis osalemine

  • võimaldab lapsele mitmekülgset ja lapsesõbralikku õpikeskkonda;
  • annab positiivse õpikogemuse ja aitab lapsel koolieluga kohaneda;
  • annab vajalikud teadmised ja oskused esimeses klassis õppimiseks;
  • pakub rõõmu koos kaaslastega õppimisest ja tegutsemisest;
  • loob põneva ja mitmekülgse koolipäeva huvitavate ja arendavate tegevustega.

Lapse päev eelkoolis

  6-aastaste rühm
Lapse vanus Rühmas õpivad 6-aastased lapsed, kes õppeaasta jooksul saavad 7-aastaseks
Õppetöö toimub üks või kaks korda nädalas hommiku- või õhtupoolikul
Koolipäev kestab 3,5 või 4 tundi
Rühmas on kuni 18 last
Einepaus lisatasu eest jah

Nii üks kui ka kaks korda nädalas eelkoolis käivatel lastel on sama põhiprogramm, kuid kaks korda nädalas eelkoolis käivad lapsed läbivad õppekava põhjalikumalt. Lisaks on neil kombe- ja loodusõpetuse tund. Tunnid moodustavad terviku ning vahelduvad mängu- ja puhkepausidega.

Tunnid Eelkool kord nädalas Eelkool kaks korda nädalas
Eesti keel x 2 x
Matemaatika x 2 x
Inglise keel x x
Käeline tegevus x x
Muusika ja liikumine x x
Mängud x x
Kombeõpetus x
Loodusõpetus x

Audentese lastekoolis õpib igal õppeaastal keskmiselt 140 kuueaastast last, mis on kordades rohkem kui kohti Audentese erakooli esimestes klassides. Seetõttu ei saa me tagada kõigile lastekoolis õppivatele lastele automaatset sissesaamist erakooli esimesse klassi. Sissesaajad selgitatakse välja koolivalmiduse hindamisel, mis toimub kõigi õpilaskandidaatide puhul samadel alustel.

Küll aga pakub Audentese erakool 1. klassi õppima asuvale lastekooli lõpetajale esimesel aastal ehk 1. klassis õppides 10% püsikliendisoodustust.

Jalus