fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Väikekoolist

Väikekooli ootame 4–5-aastaseid lapsi. Väikelaps õpib eelkõige mängu kaudu – mida rohkem tahab laps uurida ning mängida, seda mitmekülgsem ja kiirem on tema areng. Õppimine ja mängimine saab toimuda vaid arendavas ja turvalises keskkonnas. Meie väikekool on suurepärane võimalus selles eas lapsele uute oskuste ja teadmiste omandamiseks ja kohanemiseks koolieluga.

Väikekoolis osalemine

  • võimaldab lapsele arendavat ja lapsesõbralikku õpikeskkonda;
  • pakub rõõmu koos kaaslastega tegutsemisest;
  • loob põneva ja mitmekülgse koolipäeva huvitavate ja arendavate tegevustega;
  • äratab loomuliku huvi õppetegevuse vastu;
  • pakub uute oskuste ja teadmiste avastamise rõõmu.

Lapse päev väikekoolis

4-aastaste rühm 5-aastaste rühm
Lapse vanus Rühmas õpivad 4-aastased lapsed, kes õppeaasta jooksul saavad 5-aastaseks Rühmas õpivad 5-aastased lapsed, kes õppeaasta jooksul saavad 6-aastaseks
Õppetöö toimub üks kord nädalas hommikupoolikul üks kord nädalas hommiku- või õhtupoolikul
Koolipäev kestab 2 tundi ja 45 minutit 3 tundi ja 30 minutit
Rühmas on kuni 14 last kuni 16 last
Einepaus lisatasu eest jah jah

Koolipäev koosneb eesti keele, käelise tegevuse, muusika ja liikumise ning mängude tunnist, mis kokku moodustavad terviku ning vahelduvad mängu- ja puhkepausidega. 5-aastastel lastel on lisaks ka inglise keele tund.

Jalus