fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Audentes meedias

Doping ja kokkuleppemängud. Audentese spordikooli õpilastele tehti puust ja punaseks, mis need on

09.12.2019

2. detsembril, rahvusvahelise korruptsioonipäeva künnisel, kohtus keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo komissar Remo Perli meie spordigümnaasiumi noortega, et rääkida spordikorruptsioonist.

Perli märkis, et liiklusõpetuse ja narkoennetusega tegeletakse juba algklassidest alates, kuid noorsportlasi silmas pidades ei pääse käsitlemast ka spordikorruptsiooni (doping, kokkuleppemängud) teemat, sest see on valusalt meie õuele tulnud. „See teema tuleb varakult käsile võtta. Noored on rohkem mõjutatavad treenerist ja abijõududest. Kui õiget teed varakult kätte ei näita, on kerge sattuda kraavi,” nentis Perli. Tema sõnul tuleks kõigis spordikallakuga koolides spordikorruptsioonist juba varakult rääkida ning ohte ja riske tutvustada.

Refereeritud artikli täistekst epl.ee veebilehel.

EPL

Jalus