fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Audentes meedias

Õpilased taaselustasid laulupidude algusaja

10.05.2019

Teist aastat kutsusid Eesti Rahva Muuseum ning Eesti ajaloo- ja ühiskonnaõpetajate selts koole üle-eestilisele ajarännakule. Seekord mindi ajas tagasi 1869. aasta maisse, esimese üldlaulupeo ettevalmistuste aega. 2.–4. maini toimunud rännakutel uurisid õpilased, kuidas Eestimaa eri paigus peoks ettevalmistusi tehti.

Tallinna Audentese erakooli 7.–9. klassi õpilaste ajarännak toimus Tartus ERM-is. Iga laps pidi mõtlema endale identiteedi: mis talust on ta pärit ja milline on tema suhe laulupeoga. Osa õpilasi oli kaasa võtnud ajastule omaseid riietusesemeid või detaile. Et ilm oli taas külmaks läinud, tuli paksud joped selga tõmmata ja osa õppepäevast üldse sees tegutseda. Päev algas hääle lahtilaulmisega, õpilased lugesid end ajas tagasi ja jagunesid edasiseks tegevuseks puntidesse.

Refereeritud artikli täistekst opleht.ee veebilehel.

Õpetajate Leht

Jalus