fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Audentes meedias

TREENERILT HARRASTAJALE: Tiina Möll: valige mitmekülgne treening

02.10.2017

Tiina on aktiivne tark tegus naine, kes on Kultuuriministeeriumi spordiosakonna nõunik, kuid samas ka treener ja erinevate spordiürituste organiseerija. Tiina oli Eesti Euroopa Nõukogu spordikonverentsi „Sport, haridus, ülikool: ühendades jõud sportlaste topeltkarjääri ja aktiivse ühiskonna nimel” üks peakorraldajaid ja Euroopa Spordinädala avamise Eesti-poolne koordineerija.

Tiina on nii särav teoreetik kui ka inspireeriv praktik: nii viib ta läbi erinevaid liikumistunde. Ta on juhendanud vesiaeroobika treeninguid üle 20 aasta, koolitanud vesiaeroobika treenereid Eesti Võimlemisliidus, omades EOK VI taseme treeneri kvalifikatsiooni. Kord nädalas toimuvad Tiinal ka venitustunnid Audentes Fitnessi klubis. Viimasel ajal on vaba aega vähem, kuid meeliköitev hobi on ka beebide ujumistundide juhendamine. Ta peres kasvavad kaks poega, 6- aastane Timo ja peagi neljaseks saav Remi.

Refereeritud artikli täistekst delfi.ee veebilehel.

Delfi

Jalus