fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Audentes meedias

Vikerraadio saates Reporteritund arutleti erakoolide toetamisest riigieelarvest

25.10.2017

Kas riik peaks maksumaksjate rahaga jätkuvalt toetama erakoolide tegevuskulude katmist? Valitsuskoalitsiooni ettepanekul arutab Riigikogu eelnõu, mis annaks erakoolidele tegevuskuludeks raha veelgi juurde.

Saates väitlevad Priit Sibul (IRL), kes toetab ideed, et riik peaks ka edaspidi maksma erakoolidele tegevustoetusi ning Jürgen Ligi (Reformierakond), kes haridusministrina saavutas, et erakoolidele riigieelarvest makstavat tegevustoetust vähendati ja kehtiva seaduse järgi peaks see aastast 2020 sootuks kaduma ja jääma taas omavalitsuste otsustada ja vabatahtlikus korras maksta.

Saates kõlavad ka arvamused Eesti Eraüldhariduskoolide Ühenduse juhilt Ahto Oravalt ning Eesti Maaomavalitsuste Liidu tegevjuhilt Ott Kasurilt.

Saatejuht Arp Müller.

Kuulan Vikerraadio saadet

Jalus