fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Audentes meedias

Vutinoored siirduvad tippklubide akadeemiatesse, kossumehedki tallavad sarnast teed, aga võrkpallurid …

18.11.2020

Londoni Arsenal, Tottenham Hotspur, AS Roma, Milano Inter – mõned näited klubidest, kus meie noorjalgpallurid praegu iga päev treenivad. Kes akadeemias, kes juba meeste seas. Korvpallis on varases eas välismaale liikumine olnud päevakorral isegi kauem, otsa tegi 2006. aastal lahti Siim-Sander Vene, kes liitus toona Kaunase Žalgirise noortesüsteemiga. Ent võrkpallis piiri tagant liiga noori mehi ei leia.

See nn süsteem on siis klubides tehtav noortetöö ning Audentese spordigümnaasium. «Meiesuguse riigi jaoks on ainuüksi töötav Audentese süsteem ülioluline,» sõnab ka Tallinna Selveri peatreener Rainer Vassiljev.

Tema sõnul on Audenteses tehtava töö parimaks tõestuseks see, kui vaadata, kui suur osa spordigümnaasiumi vollevilistlastest pärast keskkooli lõpetamist Eesti meistrivõistluste tasemele mängima jääb. «Ka koondisesse välja jõudnute protsent on väga okei,» lisab ta.

Refereeritud artikli täistekst postimees.ee veebilehel.

Postimees

Jalus