fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Õppetöö tingimused

Audentese spordigümnaasium Tallinnas (Tondi 84/1) asub omaaegse Tondi mõisa territooriumil, kus on säilinud iidsed pargipuud ja kaks väikest tiiki. Kooli territooriumil asuvad ka treeninguhooned, kergejõustikuareen ja õpilaskodu.

Õpilassõbraliku ja koduse koolimaja koridorid on kaunistatud õpilaste kunsti- ja käsitööga, avara aula muudavad omanäoliseks õpilaste etnostiilis kunstiteosed. Klassid on valgusküllased ja ajakohaselt sisustatud. Raamatukogust saab laenutada ilu- ja ainekirjandust, teatmeteoseid ning õpikuid, mille hulgas on suur osakaal spordikirjandusel.

Otepää õppehoone asub Otepää kesklinnas (Lipuväljak 14). Koolimajja mahuvad õpilaskodu, õppeklassid, jõusaal, pallimängusaal, aula, puhkeruum, raamatukogu, söökla ja muud abiruumid. Õppeklasse on kokku kuus, kõikides klassides on olemas esitlusvahendid ja internetiühendus. Raamatukogust on võimalik laenutada ilukirjandust, teatmeteoseid ja treenerikutse omandamiseks vajalikku kirjandust.

Jalus