2016/2017. ÕPPEAASTA
Kertu Laak – kuldmedal
Silvia Pertens – hõbemedal
Mairit Laine – hõbemedal
Siiri Kliimson – hõbemedal

2015/2016. ÕPPEAASTA
Triin Junson – kuldmedal
Karmen Reivik – hõbemedal

2014/2015. ÕPPEAASTA
Kristella Jurkatamm – kuldmedal
Raul Kartsep – kuldmedal
Kadri-Ann Lass – kuldmedal
Kristi Tamp – kuldmedal
Hanna-Loore Õunpuu – kuldmedal
Alan Joonatan Rebane – hõbemedal

2013/2014. ÕPPEAASTA
Trine Kasemägi – kuldmedal
Aet Laurik – kuldmedal
Oliver Orav – kuldmedal
Mari-Liis Tulev – kuldmedal
Triinu Rooni – kuldmedal (Otepää)

2012/2013. ÕPPEAASTA
Aleksis Anijärv – hõbemedal
Peeter Tarvis – hõbemedal (Otepää)

2011/2012. ÕPPEAASTA
Kadi Ilves – kuldmedal
Reele Komi – kuldmedal
Gerda Pikkur – kuldmedal
Anete Sokko – hõbemedal
Kätlin Mannas – hõbemedal
Hans-Peeter Tulmin – hõbemedal

2010/2011. ÕPPEAASTA
Kadi Kullerkann –  hõbemedal
Kadri Lutter – hõbemedal
Liis Noormets – hõbemedal
Kristin Tattar – hõbemedal (Otepää)
Selin Valk – hõbemedal (Otepää)
Allar Soo – hõbemedal (Otepää)

2009/2010. ÕPPEAASTA
Liis Kullerkann – kuldmedal
Lauri Varmann – kuldmedal
Kadri Lenk – hõbemedal
Tauri Tikerpe – kuldmedal (Otepää)
Liisi Rist – hõbemedal (Otepää)
Raido Ränkel – hõbemedal (Otepää)

2008/2009. ÕPPEAASTA
Minna Kuslap – kuldmedal
Rando Tomingas – kuldmedal
Siim Ennemuist – hõbemedal
Katre Arniste – hõbemedal
Norman Pirk – kuldmedal (Otepää)
Mairi Kants – hõbemedal (Otepää)

2007/2008. ÕPPEAASTA
Kaia Kosk – kuldmedal
Viive-Kai Rebane – kuldmedal
Sandra Andersson – kuldmedal
Marit Rjabov – kuldmedal (Otepää)

2006/2007. ÕPPEAASTA
Anne Viskov – hõbemedal
Sirli Laager – hõbemedal
Berit Jürgenson – hõbemedal
Kati Rooni – hõbemedal
Nele Noormägi – hõbemedal

2005/2006. ÕPPEAASTA
Anna-Helena Kase – kuldmedal
Lauri Erm – hõbemedal
Viktoria Leks – hõbemedal
Taavi Tohvri – hõbemedal

2004/2005. ÕPPEAASTA
Kadri Green – hõbemedal
Priit Heinaste – hõbemedal

2003/2004. ÕPPEAASTA
Piret Kuresson – hõbemedal
Marina Loomus – hõbemedal
Timo Subert – hõbemedal
Lauri Ott – hõbemedal (Otepää)
Märt Raud – hõbemedal (Otepää)

2002/2003. ÕPPEAASTA
Olesja Bondarenko – kuldmedal
Liis Laanesaar – hõbemedal
Kristi Võhmar – hõbemedal

2001/2002. ÕPPEAASTA
Kristi Märk – hõbemedal
Karolina Lill – hõbemedal

Jalus