fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Treeningtöö korraldus

Treeningtöö koosneb 35-nädalasest statsionaarsest treeninguperioodist (kattub üldharidusliku õppetöö perioodiga) ja 5-nädalasest treeninglaagrist.

Treeningunädal koosneb 22 sporditunnist (üks tund 45 minutit), millest 20 tundi on spordierialane treening ja 2 tundi sporditeooria koolitus. Treeningtöö toimub Haridus- ja Teadusministeeriumis kinnitatud õppekavade alusel.

Treeningtöö eesmärk on õppursportlase sportliku võimekuse arendamine sellisele tasemele, et ta kuulub alates 11. klassist oma vanuseklassi rahvuskoondisesse.

Spordialad Audentese spordigümnaasiumis

Põhialad Tallinn Otepää
Jalgrattasport x
Judo x
Kahevõistlus x
Kergejõustik x
Korvpall x
Käsipall x
Laskesuusatamine x
Laskmine x
Maadlus x
Murdmaasuusatamine x
Orienteerumine x
Mäesuusatamine x
Ujumine x
Suusahüpped x
Tennis x
Võrkpall x
Majavälised alad Tallinn Otepää
Freestyle-suusatamine x
Golf x
Iluvõimlemine x
Lumelauasõit x
Piljard x
Poks x
Rannavõrkpall x
Saalihoki x
Sulgpall x
Triatlon x

Treeningtöö viiakse läbi 4–16 õppursportlasega treeningugruppides. Treenerid võetakse tööle konkursi korras kolmeks aastaks Eesti Olümpiakomitee, spordialaliitude ja Audentese poolt moodustatud komisjoni otsuse alusel.

Jalus