fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Tallinna õpilaskodu

Spordigümnaasiumisse vastuvõetud õpilastele tagatakse soovi korral majutus õpilaskodu 2- või 3-kohalises toas. Õpilaskodu asub kooli territooriumil, kooli ja spordikeskuse kõrval. Toad on varustatud narivooditega ning igale õpilasele on toas õppetöö tegemiseks sahtlitega laud ja tool. Õpilastele on tagatud maja poolt madrats, tekk, padi, voodipesu komplekt ja voodipesu regulaarne vahetus.
Toad on varustatud kaabeltelevisiooni pesaga, kuhu on võimalus ühendada isiklik televiisor. Tubades on internetiühendus ja WiFi.

Tubades on sisseehitatud garderoob, kus on piisavalt ruumi oma riiete hoidmiseks. Riiete pesemiseks on võimalik kasutada pesu- ja kuivatusmasinaid. Õpilaste kasutuses on ka saun ning arvutitega varustatud klass, kus on võimalus privaatsemalt õppetööga tegeleda.

Õpilased saavad õpilaskodus elada õppetöö (esmaspäevast reedeni) ja treeninglaagrite ajal (pühapäeva õhtust reede õhtuni) ning nädalavahetustel kokkuleppel treeneri ja administraatoriga. Õpilaskodus on ööpäev läbi administraator.

Õpilaskodu tube on võimalik rentida ka mitteõppuritel. Seda võimalust pakume peamiselt sportlastele ja treeneritele, kes viibivad Audenteses treeninglaagrites.

Tallinna õpilaskodu hinnakiri külalisele

Teenused Hind
Voodikoht mitmekohalises toas 25 €/öö
Voodikoht mitmekohalises toas (alates 10-liikmelisest grupist) 23 €/öö
Voodikoht 4–6-kohalises toas 20 €/öö
Kahene tuba ühele inimesele (vabade kohtade olemasolul) 35 €/öö
Voodikoht kaheses või kolmeses toas pikemaks perioodiks (alates 30 päevast) 230 €/kuu
Kahene tuba ühele inimesele pikemaks perioodiks (alates 30 päevast) 375 €/kuu
Saun (grupile kuni 10 inimest, majutust ostvale kliendile) 40 €/tund
Õppeklassi kasutamine 25 €/tund

Hinnakiri kehtib kuni 31.07.2024.


Otepää õpilaskodu

Otepää õpilaskodu asub samas hoones õppeklasside, võimla ja sööklaga. Toad on olenevalt suurusest kas 2- või 3-kohalised. Igale õpilasele on toas voodi, laud, sahtlid, tool ja riidekapp, vajadusel laualamp. Õpilasel on võimalik kasutada kooli poolt ka tekki, patja ja voodipesu komplekti ning osaleda regulaarses voodipesu vahetuses. Kogu majas on olemas WiFi.

Riiete pesemiseks ja kuivatamiseks on eraldi ruumid, õpilaste kasutuses on duširuumid ja saun. Televiisori vaatamiseks on puhkeruum, soovi korral võib tubades olla isiklik televiisor.

Õpilased saavad viibida õpilaskodus õppetöö ja treeninglaagrite ajal (pühapäeva õhtust reede õhtuni), nädalavahetustel kokkuleppel administraatoriga.

Õpilaskodus on ööpäev läbi administraator.

Tallinna õpilaskodu kontaktid

Administraator
Telefon 699 6575 (24/7)
Mobiil 5309 9628 (24/7)
[email protected]

Juhataja
Helle-Mai Kruusimägi
Telefon 5340 0345 (E–R kell 8–17)
[email protected]

Jalus