fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Raamatukogu

Spordigümnaasiumi Tallinna raamatukogu põhikogus on u 9 500 raamatut, mille hulka kuulub ligi 7 000 eestikeelset ilukirjanduse, aimekirjanduse ja teatmeteose nimetust ning ligi 300 ingliskeelset raamatut. Rahvusvahelise kooli õpilastele leidub ka vene- ja hispaaniakeelseid õppe- ning lugemismaterjale.

Sportlastele ja treeneritele on riiulites valik erialakirjandust, mis hõlmab nii sporditeooria raamatuid, treenerikoolituse õppematerjale kui ka inspireerivaid sportlaste biograafiaid.

Meie raamatukogust võivad laenutada kõik Audentese kooli statsionaarsed ja kaugõppe õpilased, samuti lapsevanemad ning töötajad. Lugejate kasutuses on viis internetiühendusega arvutit ja toimib ka Wi-Fi.

Aina elektroonilisemaks ja tehnoloogilisemaks arenevas maailmas väärtustame meie paberraamatut, mida saab nautida käe, südame ning peaga. Hea raamat loob kooskõla keha, hinge ja vaimu vahel.

Huvilised saavad laenutada DVD-sid sarjast „Eesti filmiklassika“.

Raamatukogus on lugemiseks mitmesugused ajalehed ja ajakirjad

Ajalehed Lasteajakirjad Spordiajakirjad Muud ajakirjad
Eesti Ekspress Hea Laps Jalka Akadeemia
Eesti Päevaleht Minu Maailm Jooksja Edasi
Õpetajate Leht Täheke Orienteeruja Eesti Loodus
Sport Horisont
Start! Imeline Teadus
Tennis

 

 

Spordigümnaasiumi Otepää raamatukogust saab laenutada teatmeteoseid, ainekirjandust, ajakirjandust, lauamänge ja ilukirjandust erinevatest ajastutest. Koolil on plaanis ühineda Otepää valla raamatukogude infosüsteemiga.

Kasulikud lingid
Suurimate raamatukogude e-kataloog ESTER
Eestimaa raamatukogude elektronkataloog URRAM
Eesti artiklite andmebaas ISE
Rahvusraamatukogu digiarhiiv DIGAR
Internetisõnastike leht Keeleveeb
Eesti rahvakalendri tähtpäevade andmebaas Berta

Kontaktid

Tallinna raamatukogu

Ursula Aavasalu
Raamatukogu ja teabekeskuse spetsialist
Telefon 699 6505
[email protected]

Raamatukogu on avatud
E–N 9.00–17.00
R 9.00–15.00

Jalus